Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kostki do radia i sterowania


Gość Jacek1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chce zmienić radio z fabrycznego w nissanie tino 2002r na jakieś inne, znalazłem taki zestaw http://www.ebay.co.uk/itm/170679704442?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2648#ht_777wt_905 powiedzcie co sadzicie czy będzie się nadawało i podstawowe pytanie czy tym podłącze też sterowanie z kierownicy dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem w tej dziedzinie ale strasznie drogo :( Chyba, że tam siedzisz (w UK)i patrzysz z innej perspektywy ;) Ramka adaptacyjna chodzi chyba po ok 50 zł a wtyczki po ile mogą stać ? 40-50 i max w sumie 100 zł? A tu chyba ok 250 zł? Myślę, że lepiej z ramką podjechać do specjalisty car-radio i wyjdzie taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sterowania musi byc specjalny adapter, ktory musi byc drogi. Sama kostka ISO to koszt 10-15zl, ramka ok. 40zl ale srednio pasuje. Wiem bo mam u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem czy przy takiej różnicy w cenie nie wolałbym wziąć lepszego radia niż płacić 250 zł za "luksus" sterowania przy kierownicy. Nie ma teraz sprzętu ze swoimi joystickami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...