Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z nissanem P11 1.6 16v


Gość kamil320

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z nissanem P11 primera 1.6 16v a mianowicie ciezko odpala a jak odpali to po chwili gasnie lub nie chce sie wkrecac byl diagnozowany komputerem i nie ma zadnych bledow parametry tez w porzadku... Do tej pory zostatal wyciety katalizator bo byl zbity ale nie wiele pomoglo, i zostal wymieniony lancuch rozrzadu bo wywalal blad czujnika polozenia walka, sprawdzilem membrane na zaworze od regulacji cisnienia paliwa bo tez mialem przypadki ze pekaly i paliwo szlo do silnika ale tu wszystko ok. Silnik ma takie objawy jakby byla za bogata mieszanka, i teraz mam pytanie co odpowiada za dawke paliwa w tym modelu? Przeplywka? czy czujnik cisnienia w kolektorze? A moze macie jakies inne sugestie co do tego problemu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeniosłem tam gdzie powinien się znaleźć,

 

wracając do tematu, czujnik temperatury, przepływomierz

jest gaz w aucie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak strzeliło to pewnie coś się rozszczelniło ;) i trzeba posprawdzać, do tego zakręć butlę i zobacz czy wtedy też jest tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem wszsytko i kolektor sciagalem i wymienilem nawet uszelke pod kolektorem ssacym i sprawdzalem i wszsytkie poloczenia sa szczelne ja tak bardziej stawiam tez wlasnie na przeplywke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na gazie jak jeździ?? zakręciłeś butlę i sprawdziłeś jak pali, dlaczego strzelił?? może czas na przewody WN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czyli gaz wyeliminowany, to gitt no to trzeba mierzyć przepłwykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...