Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Almera n16 wymiana radia kilka pytań


Gość Kicajbc

Rekomendowane odpowiedzi

witam chodzi o to ze zakupiłem radio. i teraz tak chce zeby radio nie wymagało właczonego zapłonu tylko odrazu działało nawet bez kluczyka w stacyjce. jak to podlaczyć:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdź (+) , który jest cały czas i połącz z (+) który pojawia się po kluczyku to wszystko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość MateuszEjkej

Witam.

 

Jestem totalnie zielony jesli chodzi o sprawy techniczne, szukałem odpowiedniego tematu na forum ale nie znalazłem...czy jest możliwosć wymiany radia w nissanie almerze n16 2003r. z oryginalnego na jakieś inne np sony DSX-A30, jesli tak to badzcie tak uprzejmi i napiszcie mi jak krok po kroku samemu to zrobic bez uszkodzenia plastikowej obudy bede wdzięczny za pomoc

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

Jestem totalnie zielony jesli chodzi o sprawy techniczne, szukałem odpowiedniego tematu na forum ale nie znalazłem...czy jest możliwosć wymiany radia w nissanie almerze n16 2003r. z oryginalnego na jakieś inne np sony DSX-A30, jesli tak to badzcie tak uprzejmi i napiszcie mi jak krok po kroku samemu to zrobic bez uszkodzenia plastikowej obudy bede wdzięczny za pomoc

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...