Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie ma swiatel mijania


Gość kama_prezes2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kama_prezes2

Witam. Mam sunny n14 2.0 diesel i mam taki problem ze swiatlami mijania. Poprostu ich nie ma. Auto stalo jakies pol roku i teraz jest problem bo odpalil od kopa tylko swiatel mijania nie ma. Drogowe sa. Bezpieczniki w kabinie sprawdzone. pod maska przekaznik tyka (chodzi mi o przekazniki od strony pasazera). Czy sa jeszcze jakies inne ktore pominalem?? Z gory przepraszam za nowy temat bo byly podobne ale nic nie wywnioskowalem z tego bo bylo tak dziwnie napisane. Aha zarowki sa ok bo sprawdzalem. Wkladalem nowe i nic. CZekam na jak najszybsza odpowiedz. Pozdrawiam maniaki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie zawodzi w skrzynce obok zbiornika wyrównawczego cieczy chłodzącej, przy samym błotniku masz 2 bezpieczniki od świateł.

Sprawdzałeś je??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup na szrocie lub nowy w sklepie ... to nie są duże koszta ok 25pln za nowy .. może być nawet

od innego auta tylko trzeba sprawdzić czy wyprowadzenia są takie same .. z tego co wiem to pasują

od almery, primery(do 99roku) i innych modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wykręć swój stary przełącznik. Weź butelkę WD-40. Prawdopodobnie styki zaśniedziały. spróbuj ewentualnie dogiąć styk od świateł których nie masz. Ja tak zrobiłem bo nie miałem drogowych i do dzisiaj są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...