Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning sunny


Gość alkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam od niedawna sunny y10 2.0d rok prod.96 Chciałbym go stuningować mechanicznie i wizułalnie a nie bardzo wiem jakie części

Macie jakieś pomysły

Z góry Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

popatrz sobie w necie na ciekawe projekty

 

w necie nie ma nic na temat tego silnika niestety.

doradze CI kolego tylko dwie rzeczy jakie mozna zrobic a Twoja dupohamownia na 100% odczuje rezultaty(robilem to i wiem ze mozna smialo wyprzedzac)

obrobka glowicy(wieksze zawory juz sie nie zmieszcza wiec to odpada) powiekszenie kanałow dolotowych oraz wylotrowych i wypolerowanie razem z kolektorem dolotowym(duzo roboty ale warto)

wydech przelotowy i tylko tlumik koncowy (nie pusty tylko powiekszyc trzeba dziury w rurkach ktore tam sa ale znacznie trzeba powiekszyc) bedzie cicho i lepiej.mysle ze to ok 5KM da bo rzeczywiscie da sie to odczuc,wlej modyfikator plus do oleju i tez bedzie poprawa i mniejsze spalanie(tygodniowo paliwo mi wychodzilo ok 150zł a po przejechaniu ok 1000km na modyfikatorze zalewam za 130zł wiec jednak jest oszczednosc i silnik fajnie lekko pracuje

 

aha zapomnialem dodac ze warto zalozyc pokrywe zaworow z filtrem(nie radze separowac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...