Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przycisk HEAT


Gość andy79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

To mój pierwszy post na tym forum... Od kilku dni jestem w posiadaniu Patrola Y61 z 2000r, na wiele pytań znalazłem już odpowiedź czytając tutejsze forum, jednak zastanawiam się do czego dokładnie służy przycisk na konsoli "HEAT", coś z ogrzewaniem ? Czy aktywacja powoduje zwiększone spalanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

To mój pierwszy post na tym forum... Od kilku dni jestem w posiadaniu Patrola Y61 z 2000r, na wiele pytań znalazłem już odpowiedź czytając tutejsze forum, jednak zastanawiam się do czego dokładnie służy przycisk na konsoli "HEAT", coś z ogrzewaniem ? Czy aktywacja powoduje zwiększone spalanie ?

 

Podnosząc obroty, przyspieszasz nagrzewanie się silnika na postoju - przydatne szczególnie w zimie, sam zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

w moim niestety przestał działać, wcześniej raz działał raz nie, ciekawe czy może to być bezpiecznik

 

W moim właśnie też przestał działać - po drugim wyjęciu skrzyni, więc podejrzewam, że sku*wiele czegoś nie podpięły (nawet nie ASO!). Więcej popsuli (jakimś cudem odebrałem samochód z wyjącą turbiną), niż naprawili.

 

Myślisz, że to może być bezpiecznik? U mnie obroty podnoszą się o jakie 50 obr/min, czyli jest reakcja, ale prawie żadna. Podświetlenie się pojawia, ale nie działa. Być może nie podbięli jakiegoś sensora - prawdopodobnie tego, który odpowiada za odłączenie HEATa gdy wrzuci się na bieg. Tylko ni diabła nie wiem gdzie tego diabelstwa szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...