Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Awaryjność Juke


Gość Panteon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 6 MT i nic mi nie haczy skrzynia chodzi leciutko i bez problemow ...

 

czy ktos moze wrocil do serviceu zeby ustawili sprzeglo (moze problem lezy w zanisko ustawionym sprzegle a nie w skrzyni biegow), czy ktos to sprawdzal ? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rockatansky

Pozwolę sobie nie zgodzić się z afrowawa:

1. DIG-T kosztuje niewiele jak za auto w takiej stylistyce, z tym silnikiem i wyposażeniem - wystarczy porównać.

2. Jeździłem 6MT i nie uważam, że haczy, przerzuca miękko i płynnie.

3. "Dotrze i dopasuje" - może plastik we wnętrzu, ale nie skrzynia biegów :)

Edytowane przez Rockatansky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszytkie modele są testowane, ale trzeba pamiętać , że są to samochody masowej produkcji i stosunkowo tanie więc nie można wymagać nie wiadomo czego.

 

Jak ja czytam że "są to samochody masowej produkcji" to mnie coś strzela!!! Jakie inne są inaczej produkowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie po przejechaniu okolo 6tys chcialem zatankowac jak zwykle ale klapka wlewu sie zaciela i dopiero serwis odblokowal po dostaniu sie od srodka do mechanizmu.na wybojach cos stylu zgrzytalo okazalo sie ze poluzowane sa zaczepy tylnej kanapy.a po tem klapa bagażnika zgrzytala .okazalo sie ze lewy teleskop padl.naszczescie usuneli problem i mam juz 30 tys zrobione.tylko jeszcze problem z zamykaniem i otwieraniem z pilota .i z zoną problem juz udalo jej sie przerysowac drzwi i wjechac w slup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..tylko jeszcze problem z zamykaniem i otwieraniem z pilota .i z zoną problem juz udalo jej sie przerysowac drzwi i wjechac w slup.

Ale mnie to rozbawiło ;)

Jednak kobiety potrafią k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,18_Nk_orig.

 

A co to za problem masz z pilotem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  :dribble: A jak przez dwa dni w ramach testu jeździłem manualem 190 konnym to też nie narzekałem

 

 

jak to się robi aby Ci dali samochód na dwa dni ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak ze mam ponad 5000km na liczniku i skrzynia 5 biegowa chodzi dobrze haczy tylko wsteczny po nocnym postoju .........

Juke ma tam jakies bolaczki typu cos tam skrzypi ale wszystko idzie w servisie na gwarancji usunać ........

a tak autko godne polecenia :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...