Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Prośba do kierowców z Poznania lub okolic


Gość carismax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie.

Mam dość nietypową sprawę o której zaraz napiszę.

 

Bardzo proszę o wyrozumiałość jeśli piszę nie na temat bądź w złym dziale, ale nie wiem jak inaczej odezwać się do was z prośbą.

 

Otóż 15 października (sobota) moja kochana małżonka ma urodziny. Nie jest ona fanką motoryzacji i tak naprawdę nie odróżnia malucha od bmw, ale Nissana Patrola to rozpozna wszędzie. Bardzo podoba jej się ten samochód i ma na jego punkcie pewnego w swoim rodzaju bzika.

Chciałbym zrobić jej miłą urodzinową niespodziankę i zorganizować jej wycieczkę takowym patrolem. Poszukuję więc miłego właściciela który pomógł by zrealizować mi ten plan. Mam na myśli jakąś przejażdżkę po okolicy poznania, może wjazd w jakiś teren (mieszkamy w rejonie strzeszyna, jest tam trochę dróg nie ubitych). Sam nawet do końca nie wiem co można fajnego robić terenówką. Ogólnie nie jest u nas za dobrze ponieważ żona jakiś czas temu została bezprawnie zwolniona z pracy i walczy z tym w sądzie. Piszę o tym ponieważ ma przez to dużo "kiepskich" dni plus 1,5 roczna córeczka która też potrafi brutalnie dać o sobie znać. Chciałbym jej pomóc chociażby poprzez wyrwanie jej z domu do tego waszego, innego, terenowego świata.

 

Jeśli jest ktoś chętny, kto pomoże mi zrobić żonce niespodziankę zabierając ją na wycieczkę za nie wygórowane wynagrodzenie bardzo proszę o kontakt: wiktorholas@gmail.com Jestem otwarty na wszelkie propozycje

 

 

 

Z góry dziękuję za zrozumienie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się przysłużył, ale do Poznania jest z Warszawy kawałek.

 

Tak fajnie i ładnie to napisałeś, że mam nadzieję, iż szybko znajdzie się ktoś, kto się z wami przejedzie.

Żona ma bardzo fajnego bzika! :) Bardzo mi się to podoba :)

 

Serdecznie życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się przysłużył, ale do Poznania jest z Warszawy kawałek

 

No fakt kawałek jest smile.gif Ale dziękuję za szybką reakcję i miłe słowa

EDIT:

 

Szkoda że się nie udało. Trzeba będzie prezent jednak jakiś znaleźć.

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...