Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak zdjąć zderzak przód lub chociaż lampę - d40


antek2634

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje zdjac prawa przednia lampe i zderzak, odkrecilem wszystkie widoczne srubki od lampy i nadal cos ja trzyma. Czy ktos z Was juz zdejmowal lampe. Co zdrobic zeby ja wyjac? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod zderzakiem masz jeszcze dwie śruby więc musisz go zdjąć ( nadkola atrapa i całe mnóstwo śrubek do wykręcenia) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje zdjac prawa przednia lampe i zderzak, odkrecilem wszystkie widoczne srubki od lampy i nadal cos ja trzyma. Czy ktos z Was juz zdejmowal lampe. Co zdrobic zeby ja wyjac? Pozdrawiam!

 

Zeby wyjąc lampę robię to tak.

1. Odłczyc przewody lampy

2. Odkręcic dwie srubywidoczne od góry

3. Zdjąc atrape * całą)

4. Odkrecic , odchylic wewnetrze nadkole z tej strony która lampe wymieniasz

5. Odkrecic dwie sruby któr trzymaja zderzak. Sa dostepne od wewnatrz po odchyleniu nadkola.

6. Odchylić delikatnie zderzak ta aby móc odkrecic dwie sruby trzymajace lampę dostep trudny ale mozliwy klucz na elastycznej przedłuzce

5. Wyjąc lampę do przodu cały czas odchylając delikatnie zderzak

 

 

Pozdrowienia i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez dobrego podnosnika lub wcześniejszego zdjecia całego zderzaka bedzie ciezko odkrecic reflektor, ktory trzyma sie na 4 srubach(o ile pamietam). przed zdjeciem zderzaka trzeba zdjac gril, zderzak trzyma sie na 2 parach śrub po bokach od strony błotników, jest też połączony z nadkolami przy pomocy wkretów i od spodu skrecon z osłoną silnika, od góry trzyma sie tylko na wkrecanych spinkach i 2 zatrzaskach pod reflektorami.

 

zdjecie moze bedzie pomocne:)

post-21294-0-36189300-1316425614_thumb.jpg

post-21294-0-50680700-1316425865_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...