Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż czujników parkowania...


RAAAD

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar założyć kiedyś albo za jakiś czas czujniki parkowania.

Wiadomo że z przodu to widać a z tyłu już gorzej .Niby sie widzi ile miejsca a sie wysiada z auta a tu jeszcze metr albo wiecej. A na parkingach to wiadomo azdy cm cenny.

A takie czujniki napewno są pomocne jezdzie w kombi czy nawet ogolnie żeby sie nie przykleic do kogoś :huh:.

 

A na tył i przód to mi sie wydaje zależy od kierowcy i auta. Jak kolos czy terenowy to można takie założyć. A tak mi sie wydaje na tył starczy.

Szukałem na allegro i znalazłem takie

 

http://moto.allegro.pl/czujnik-czujniki-parkowania-szary-czarny-jakosc-i1826361364.html.

 

Może ktoś już kupował takie czy z innej aukcji.

Taki montaż jest trudny czy trzeba do elektryka jechac.

Wszedzie maja napisane montaż instrukcji w komplecie to chyba aż tak to nie powninn robic problemu.

Chętnie bym posłuchał opini uzytkowników takich zestawów.

Może bede w sklepie to sie spytam a allegro sobie daruje jesli nie bedzie duzej różnicy cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu nie montuj - podobno potrafią piszczeć jak się mucha na nich rozbije i w ogóle ciągle trzeba je czyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż jest prosty, ale żeby to wyglądało profesjonalnie trzeba się przyłożyć (dokładność i bez pośpiechu).

Z tyłu najlepiej wpiąć zasilanie ukladu pod lampę cofania (całość będzie się wtedy włączać po wrzuceniu wstecznego).

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z przodu to nie mam zamiaru zakładać. Bo widać odległość do parkowania .

A z tyłu w kombiaku sie przydałoby.

Także dzieki.

A skoro jest opis to to pewnie krok po kroku opisane.

I tak napisał kolega chyba sie go podczepia pod wsteczny żeby działał.

I z czasem sie zdecyduje pewnie. Bo mam zamiar nie zmieniać nismo :whistle:B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...