Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pasek rozrządu Terrano


Gość floyd67

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Szanownych Kolegów zapytać czy ktoś wymieniał pasek rozrządu w Terrano I benzyna 3 litry? Niestety nie mam żadnej instrukcji napraw, a nie chciałbym czegoś "skopać". Będę wdzięczny za podpowiedź na co zwrócić uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to Twój pierwszy raz to lepiej zmień go z kimś kto już to robił , generalnie na znaczniki na kołach zwróć uwagę

 

No to klops, bo nie mam w pobliżu znajomych którzy posiadają Terrano. Niestety warsztat życzy sobie horendalną kwotę za wymianę, więc muszę sobie radzić sam........ Jeszcze tylko drobne pytanko: do wymiany paska trzeba zdjąć gumę z układu chłodzenia, więc na pewno ubędzie płynu. Czy po uzupełnieniu konieczne jest odpowietrzanie układu i jak to się robi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość terranosaur

bo nie mam w pobliżu znajomych którzy posiadają Terrano.

odpowietrzanie układu i jak to się robi???

 

w sumie to niepotrzebny ktoś od terrano bo zmiana paska jest podobna w każdym aucie jednak praktyka jakakolwiek myśle że nizbędna,

 

układ się powinien sam odpowietrzać jak dolejesz pojeździj troche i zobacz ile wsiorbało i dolej znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w sumie to niepotrzebny ktoś od terrano bo zmiana paska jest podobna w każdym aucie jednak praktyka jakakolwiek myśle że nizbędna,

 

układ się powinien sam odpowietrzać jak dolejesz pojeździj troche i zobacz ile wsiorbało i dolej znowu.

 

Dzięki bardzo. Pasek już zmieniony. Nie było nic skomplikowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, też mnie to czeka+simmeringi; w golfie prościacha a tutaj -zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...