Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zbiornik,kontrolka spryskiwacza szyby i reflektrorów Terrano II


schmeisser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

azm-61 dziękuję! :) :)

 

jesli to do mojego rocznika bolidu to wychodzi na to, że ruch w strone silnika odwrotnie niż przedniej szyby, czyli pupa czyli nie działa :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choinka.....

 

to już nie wiem o co chodzi. Z tego samego pomposilniczka wychodzą dwa wężyki jeden na przód drugi na tył jeden pompomu drugi nie. Może być to jakiś bezpiecznik? albo coś źle jeszcze rozumuję? bo gdyby był inny pompkosilniczek to ten drugi wężyk by był pod niego podpięty a nie pod ten pierwszy prawda? :o  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ pompki podaje na tył przez zmiane polaryzacji (+ - lub - +) na silniku, ale jak widze to musisz opanować wajche od wycieraczek. Jeśli podaje na przód to pompa OK problemem może być manetka lub jej kierownik-operator

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem o co biega. Może coś z manetką możę cos z Orzeszkiem. Pojutrze wsiądzie inny kierownik i mu powiem żeby mi wyczyscił szybke z tyłu hehe. Ale przełączałem tą manetkę już 15 razy i nic się nie dzieje. Dam znać  :punk:  :punk:


azm-61 a czy miałbyś taką instrukcje w całośći? :) :)

 

do mojego pojazdu wsiadł inny kierownik i też nie spryskał tylnej szyby także póki co wychodzi na to że nie wiadomo co  :|  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie spryskiwacz reflektorów działa razem ze spryskiwaczem szyby, tylko nie pamiętam czy za każdym razem czy co któreś spryskanie szyby. Jak nie zapomnę to sprawdzę jutro jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uj go wi. Jak pada deszcz to rozbryzgu z reflektorów nie widać. A chciał bym sobie niezależnie psiknąć i błysnąć na skrzyżowaniu że posiadam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym oto magicznym przyciskiem (pierwszy z prawej)

 

post-44814-0-44370300-1317478122.jpg

o kurcze to już wiem czemu mam tam pusto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżem Sprawdziłem i mi spryskuje reflektory za każdym razem jak spryskuje szybę (trochę lipa bo dużo płynu idzie, ale co zrobić). Sprawdzałeś u siebie czy Ci pompka podaje płyn do "rozdzielacza", który masz pod zderzakiem koło prawego spryskiwacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czesc Wszystkim w Nowym Roku

 

u mnie wycieka plyn ze zbiornikczka spryskiwaczami reflektorow, na chwile obecna zdjolem przewod i zaslepilem. 

 

Stoi sobie na garazu i pomalutku cala noc saczy sie ze spryskiwaczy. Jakis zaworek padl gdzie po drodze czy pompka ?

 

przerabial ktos ten temat ?

 

dziekuje

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

temat stary ale zabawię się w górnika :D 

 

 

u mnie wycieka plyn ze zbiornikczka spryskiwaczami reflektorow, na chwile obecna zdjolem przewod i zaslepilem. 

 

Stoi sobie na garazu i pomalutku cala noc saczy sie ze spryskiwaczy. Jakis zaworek padl gdzie po drodze czy pompka ?

 

przerabial ktos ten temat ?

 

miałem to samo, założyłem dodatkowe zaworki zwrotne od spryskiwaczy szyb i jest spokój 

 

ale pytanie jak to jest ze spryskiwaczami reflektorów?? bo nei wiem czy u mnie działają czy nie, (jeszcze nie sprawdzałem czy działają na krótko ) ale po włączeniu świateł i spryskaniu szyby reflektory suche :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...