Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Otwarcie klapy bagażnika od środka jak odblokować mechanizm od środka


sylweq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wymianie tylnej szyby zablokowała sie w moim qq tylna klapa. Jest zamknieta, jednak qq zgłasza iz jest otwarta, przy czym nie mozna jej otworzyć. Jednocześnie ze względu na stan niedomknięcia drzwi nie można zamknąć samochodu i włączyć alarmu.

Edytowane przez sylweq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wymianie tylnej szyby zablokowała sie w moim qq tylna klapa. Jest zamknieta, jednak qq zgłasza iz jest otwarta, przy czym nie mozna jej otworzyć. Jednocześnie ze względu na stan niedomknięcia drzwi nie można zamknąć samochodu i włączyć alarmu.

 

Na stronie 3-13 instrukcji opisano jak otworzyć piąte drzwi od środka. Ja zamknałem kiedys tylna klapę z .... rekawem od polara w miejscu zamka. Co sie nameczyłem aby ja otworzyć. otworzyłem ale polar ....... kupiłem nowy :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, podjechałem do serwisu i mi otworzyli

 

pozdrawiam

 

 

To może opiszesz jak oni to zrobili? :) Może mają inną metodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak to zrobili ( otwierali od środka ), w instrukcji nie znalazłem ani słowa na ten temat. Samochód ma system kluczyka zbliżeniowego i micro przycisków, Pod czujnik dostał się mały odłamek szkła i zablokowała system zapadki. Z tego widziałem to plastiki musieli zdjąć. Jak znajdziesz chwilę to wklej ten fragment instrukcji, chętnie poczytam. :) chyba,że nie zrozumiałeś pierwszego postu,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobili ( otwierali od środka ), w instrukcji nie znalazłem ani słowa na ten temat. Samochód ma system kluczyka zbliżeniowego i micro przycisków, Pod czujnik dostał się mały odłamek szkła i zablokowała system zapadki. Z tego widziałem to plastiki musieli zdjąć. Jak znajdziesz chwilę to wklej ten fragment instrukcji, chętnie poczytam. :) chyba,że nie zrozumiałeś pierwszego postu,

 

Pozdrawiam

 

 

Dokładnie tak to w mojej instrukcji opisują. Trzeba zdjąć plastik i przesunąc dźwignię jak na ponizszym rysunku.

Odblokowanie zamka pokrywy bagaznika.doc

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, sposób z instrukcji działa, trzeba się tylko dostać do bagażnika przez tylne drzwi, co nie jest jakimś wielkim problemem. Potem należy podważyć plastik zabezpieczający (który, w moim przypadku, w czasie tej operacji pękł) i przesunąć małą dźwignię.

Do całej operacji potrzebny jest jeden płaski śrubokręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, sposób z instrukcji działa, trzeba się tylko dostać do bagażnika przez tylne drzwi, co nie jest jakimś wielkim problemem. Potem należy podważyć plastik zabezpieczający (który, w moim przypadku, w czasie tej operacji pękł) i przesunąć małą dźwignię.

Do całej operacji potrzebny jest jeden płaski śrubokręt.

 

 

... i zapasowy plastik ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze krata ma usuniętą blachę na dole :whistle:

 

Dokładnie ! :)

 

Ewentualnie Ci co mają kratę będą potrzebować po za płaskim śrubokrętem jeszcze brzeszczocik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...