Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

miska olejowa Sunny 2.0 D


Grzegorz53

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję miski olejowej w dobrym stanie do Sunny 2.0 D rok prod. 1999 (pewnie od starszych też pasuje). Oryginalna jest skorodowana i lekko cieknie.

Wiem, że nie ma zamienników, w ASO cena nowej miski z kosmosu.

Może ktoś zna warsztat w okolicach Warszawy, gdzie podejmują się łatania skorodowanych misek?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam:)

http://www.motoneo.pl/k-miska_olejowa-NISSAN-all-SUNNY-SUNNY_III_N14-11766-517-517.html

 

Proszę zajrzeć na tę stronkę może będzie pasować. Ja szukam misy olejowej do Nissana Almera lub Primera N15 2.0 diesel ,niestety bez powodzenia.

Pozdrawiam serdecznie i zyczę szczęścia:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niestety w zamiennikach jest tylko do benzynowych silników. Oryginał raczej odpada- ok 600 o ile pamiętam. Trzeba szukać po allegro nie tylko aukcje o miskę( będą drogie jak będą- lepiej samochód na części). Miska rożni się tylko pomiędzy CD20 a CD20T wiec do sunnego spokojnie podejdzie z almery i primery. Problem polega na tym, że pod miska idzie wydech.. temperatura powoduje korozje. Miałem to samo. W końcu znalazłem za 130 na allegro. Wymiana trochę roboty.. trzeba wymontować belkę spod silnika by się dostać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...