Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czym usunąć smołę z plastikowych części


Gość Kasjer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i znowu Jestes w bledzie wymagania w stosunku do innych osób okreslaja normy ....rozne od etycznych zaczynajac po kodeks karny konczac ale dalsza polemika z Toba wymagala by ode mnie zejscia na Twoj poziom.....nie tylko dyskusji....

A ja mimo wszystko Pozdrawiam ....bo dalej swieci slonce.....

 

 

OK rozpinam sie

Pozdro

 

 

Jesteś chyba niedowartościowany? Bijesz pianę z błahego powodu. A co do poziomu ........ to na mój poziom to sie raczej wchodzi, a nie schodzi. I proponuje skończyć ta bezprzedmiotowa dyskusje bo nas jakiś Mod ustawi do pionu. N.C.

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proponuje skończyć ta bezprzedmiotowa dyskusje bo nas jakiś Mod ustawi do pionu. N.C.

 

No właśnie więc może jak ja rozpocząłem takim lekkim zawirowaniem to i może zakończę taką ciekawostką z życia wziętą a dotyczącą tej dyskusji (albo kłótni, jak zwał tak zwał).

Kolega z firmy tak pieścił swój samochód (polonez, Astra I, Passat B5, i teraz już nie wiem co ma), że samochód trzymany w garażu na dywanie i przed zamknięciem garażu na samochód szło prześcieradło. Na imieniny dostawał tylko i wyłącznie kosmetyki do samochodu oczywiście każdy kosmetyk do innego elementu. Aaaa no i samochód opuszczał garaż jak było sucho i pogoda najmniej bezchmórna (wskazane słoneczko). W czasie deszczu i po deszczu kolegs ciśnął do pracy pod parasoleczką. Oczywiście full ubezpieczenie :dribble:. Każdy samochód był rozchwytywany ale tylko w groni znajomych, którzy wiedzieli co jest grane. Na giełdzie był traktowany jak każdy inny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jesteś chyba niedowartościowany? Bijesz pianę z błahego powodu. A co do poziomu ........ to na mój poziom to sie raczej wchodzi, a nie schodzi. I proponuje skończyć ta bezprzedmiotowa dyskusje bo nas jakiś Mod ustawi do pionu. N.C.

 

Panowie, spokojnie

Umówcie się na spocie na piwko lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh ...jak dzieci ...jak dzieci - za kare nic kasowac nie będe :)

 

Dobra kara.

Dwóch ogólnie rozsądnych ludzi tak się nakręciło....

No i zostanie dla potomnych.

 

Mnie w temacie czystości zawsze bawi widok faceta w nienagannym garniturze wsiadającego do samochodu, którego kolor nie wystaje spod brudu.

Innych na pewno bawił widok mojej osoby w nienagannym garniturze myjącego auto na myjni samoobsługowej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w temacie czystości zawsze bawi widok faceta w nienagannym garniturze wsiadającego do samochodu, którego kolor nie wystaje spod brudu.

 

To się fachowo nazywa specjalista od spraw handlu :P czyli przedstawiciel h., sam nim byłem na nieszczęście, a gdy szef słyszał że chce umyć auto to pianę toczył, i tak jeździłem syfem przez rok, tylko raz je wymyli w aso na przeglądzie :D

 

Ale się temat rozwinął w drugą stronę, było o usuwaniu starego brudu a wyszedł esej o czystości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...