Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Alarm + centralny(firmowy) - problemy z podłączeniem


Gość kagan_SK

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

wlasnie zakupilem alarm zeby zamontowac w mojej k11, wszystko poszlo elektrykowi dobrze oprocz tego ze nie moze jakos polaczyc centralnego (ktory juz byl) z alarmem, mowi mi ze sa jakies problemy z wyprowadzeniami?! chcialbym "normalnie" otwieraz auto z pilota a nie ze raz alaram a potem kluczykiem centrlany

 

mialo juz moze kto taki problem?

 

z gory dzieki za kazde info

Pozdrawiam

Kagan_SK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wstawić prosty, uniwersalny siłownik w drzwi kierowcy oraz przerobić impulsy z alarmu, żeby zamieniał bieguny na przewodach idących do tego siłownika(możliwe, że potrzebne będą dodatkowe przekaźniki)podczas otwierania i zamykania. Jest to sposób trochę kłopoliwy, ale i gwarantujący 100% działanie i nie popsucie oryginalnej elektryki. Jak powszechnie wiadomo, ingerencja w japońską elektrykę nader często wiąze się ze sporymi wydatkami. Zrób tak jak mówie i wszystko będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wstawić prosty, uniwersalny siłownik w drzwi kierowcy oraz przerobić impulsy z alarmu, żeby zamieniał bieguny na przewodach idących do tego siłownika(możliwe, że potrzebne będą dodatkowe przekaźniki)podczas otwierania i zamykania. Jest to sposób trochę kłopoliwy, ale i gwarantujący 100% działanie i nie popsucie oryginalnej elektryki. Jak powszechnie wiadomo, ingerencja w japońską elektrykę nader często wiąze się ze sporymi wydatkami. Zrób tak jak mówie i wszystko będzie OK.

 

 

STOP nic nie kombinowac z alarmem jak masz polaczony z immobilajzerem naprawa koooooooooooosztowna jak cholera ,za cholere nie ma jak tego obejsci i najgorsze to to ze koszty wymontowania sa wieksze niz naprawy :wink:

ja mam 2 piloty przy kluczykach, od imm i alarmu drugi od centralnego musialem sie z tym pogodzic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób nie ingeruje bezpośrednio w żadną elektronikę samochodu. Działa to na tej zasadzie, jak otworzenie drzwi kierowcy od wewnątrz pociągając za cybelek.

Zapomniałem wcześniej jeszcze dodać, że zadziała tylko wtedy, kiedy zamki nie mają ryglowania, ale Micra raczej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

wlasnie zakupilem alarm zeby zamontowac w mojej k11, wszystko poszlo elektrykowi dobrze oprocz tego ze nie moze jakos polaczyc centralnego (ktory juz byl) z alarmem, mowi mi ze sa jakies problemy z wyprowadzeniami?! chcialbym "normalnie" otwieraz auto z pilota a nie ze raz alaram a potem kluczykiem centrlany

 

mialo juz moze kto taki problem?

 

z gory dzieki za kazde info

Pozdrawiam

Kagan_SK

 

Przerabialem ten problem jak chcialem zalozyc przycisk na desce rozdzielczej do sterowania CZ.

Samodzielnie niestety nie dalem rady.

 

Z tego co pamietam to fachopwiec ktory mi to robil mowil cos o zmiennej masie :?: czy cos w ten desen. Skonczylo sie na dwoch przekaznikach. Alarm montowal 2 tygodnie pozniej juz bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...