Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hamulce tył Terrano I


dudi4all

Rekomendowane odpowiedzi

Nurtuje mnie pytanie czy da się w Tyranku I wymienić bębny hamulcowe na tarcze i czy obejdzie się to bez większych problemów? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i sugestie:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Powiem Ci tak . jest to do zrobienia ale bez problemow sie nie obejdzie. ZE wzgledu na to ze na tylnej osi masz hamulec reczny zaciski z przodu i tarcze jakbys chcial zalozyc ze swojego auta odpadaja . Do tylu sa ciensze tarcze i zacisk ma inna budowe. Moze jakies terrano 2 ma tylne tarczowe i mozna bedzie sie pobawic. Byloby najlepiej. Dopasowac z innej terenowki. co ma tarcze z tylu . Kolega tak robil w golfie ale sprowadzil cala belke z golfa Gt z tarczami z tylu.

Z tego co wiem to sa jeszcze autka ktore maja piastotarcze z tylu . Jest to taka tarcza gdzie na gorze tarczy jest hamulec nozny na klocki a w srodku tarczy jest szczekowy reczny. Ale to wszystko sa koszty przerobki. Wydaje mi sie ze jesli nie dopasujesz od terrna to nie warto sie bawic ze wzgledu na koszty. Przeciez duze terenowki maja bebnowe z tylu to dlaczego chcesz przerabiac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jeepach to dość częsta sprawa. Jednak Jeep ma zdecydowanie gorsze hamulce niż terrano więc.... szkoda zachodu.

No chyba, że masz dużo czasu i chęci to zapewne poprawi a przede wszystkim skróci Ci drogę hamowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...