Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio Nissan Primera P12 duży problem


Gość martinez54

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy , mam uszkodzone radio z czytnikiem CD elektronik uznał , że jest uszkodzone należy je wymienić na taki sam model .

Może ktoś już wymieniał radio i czy to jest prawda czy musi być taki sam model bo jest problem z odnalezieniem tego samego modelu radia .

Posiadam Primere kombi 2002 2.2Di . Kupić radio nie jest problem tylko odnalezienie tego samego modelu . Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć trzeba wbijac jakies kody bo jak przelozysz bedziesz mial zakodowane wiec trzeba zdekodowac , aso sie wypnie na ciebie z takim problemem lub skasuje jak zboze , sa programy dekodujace radia po serialu - numerze z tylu , ale cz to ci pomoze nie wiem

dziala to tak ze wpisujesz seriala z naklejki z tylu i generujesz kod pozniej go wpisujesz gdy komputer cie o niego prosi i dziala lub nie , nie wiem cz ta metoda sie sprawdza w nissanie nie mialem takiego problemu, wiem ze mozna wlozyc inne radio zamiast firmowego - lepsze ale jesli masz pilota w kierownicy nie bedzie on dziala i chyba stare radio musi zostac ww takim przypadku w aucie

ogolnie nissan to zj...ł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio jest w układzie z NATS'em i prawdopodobnie po wymianie na niewłaściwe wyskoczy na wyświetlaczu jakiś error. Czytałem, że są jakieś sposoby (dobry elektronik) na ogłupienie NATS'a czy oszukanie komputera. Alternatywą może być np. transmiter fm albo, jeśli uszkodzone są części mechaniczne odtwarzacza po prostu "przekładka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup transmiter na allegro jakis dobry za 50 zł i będzie git

u mnie gra wszystko cacy, ale ubolewałem że nie mogę słuchać MP3 i kupiłem transmiter na allegro za 5 zł, z przesyłką wyszlo całość 11 zł i śmiga jak ta lala i moja córeczka słucha Sobie ulubione kawałki Majki Jeżowskiej (do znudzenia hehehehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tu koledzy mają rację jeżeli nie działa tylko cd to dobrym rozwiązaniem jest transmiter i po problemie słuchasz z karty lub pendrivie i po kłopocie innej alternatywy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...