Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

terrano I - podgrzewne lusterka


tomasz5891

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w terrano elektryczne lusterka i w związku z tym powinny być również podgrzewane - przynajmniej tak się mi wydaje.

 

Zbliża sie zima i chciałbym sie dowiedzieć czy mam grzebać w mojej instalacji? A może kombinować jakieś maty grzewcze z "alledrogo"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście możesz zakupić sobie maty do podgrzewania lusterek ale nie obędzie się bez rozebrania lusterka na części pierwsze i co najważniejsze jest to ryzykowne, bo nie masz pewności ze szkło lusterka odejdzie w całości od podstawy mocującej go do obudowy. Jednakże jeżeli masz tylko czas i chęci i uda Ci się to zrobić to prosimy o foto pamiętnik z tejże operacji:D :):) Pozdrawiam gorąco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też przymierzałem się do takiej przeróbki(maty podłącza się chyba pod ogrzewanie tylnej szyby), przy okazji wymieniłbym lewe lustro, bo oddala jak prawe tak że polegam tylko na kabinowym;problem w tym, że po każdej mojej "naprawie" zostaje mi parę niepotrzebnych śrubek...jak kiedyś naprawiałem pralkę zostało mi z 8 sztuk, a i tak chodziła (dosłownie: po całej pralni)...no cóż, jak mawiał ktoś: "ten się nie myli, kto nic nie robi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...