Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Palący się bezpiecznik.


dudi4all

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w moim Tyrku przepalił się bezpiecznik od sterowania lusterkami. Okazuje się że jest on jakoś sprzężony z tylną wycieraczką i jak go wymieniłem to wszystko wróciło do normy, ale jak już następnym razem załączyłem spryskiwacz tylnej szyby i chciałem przełączyć tryb pracy tylnej wycieraczki na ciągły to nagle wywala bezpiecznik. Czy ktoś może wie coś na ten temat i mógłby mi udzielić info co może być tego przyczyną? Z góry dziękuje za wszelką pomoc:) dodam że bezpiecznik jest 10A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego według mojej skromnej wiedzy - jeśli ciągle pali Ci bezpiecznik to gdzieś jest przebicie w przewodach. Ja miałem podobną historię - najpierw paliło bezpiecznik od halogenów, potem przy rozruchu pryskały spryskiwacze reflektorów a na koniec wywaliło prąd w kabinie ( światło i radio) , oddałem elektrykowi - okazało się że "gdzieś tam kabelek przegryziony" 150 zł i po sprawie.

 

Ale ja się na prądzie nie znam więc sam z tym nie robię nic. Od razu daje do elektromechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...