Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Książka telefoniczna z HTC Wildfire


Gość Kasjer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowy telefon HTC Wildfire i dziwna sprawa ale nie mogę znaleźć funkcji przesyłania całej książki telefoniczne lub pojedynczych numerów do radia w QQ po Bluetoth. Ma ktoś taki telefon i może podpowiedzieć jak to zrobić? Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy telefon HTC Wildfire i dziwna sprawa ale nie mogę znaleźć funkcji przesyłania całej książki telefoniczne lub pojedynczych numerów do radia w QQ po Bluetoth. Ma ktoś taki telefon i może podpowiedzieć jak to zrobić? Z góry dziękuję

 

Włącz Bluetooth w HTC, jak odnajdzie urzadzenia w swoim zasiegu to wybierz Nissan Connect. Po chwili system w HTC zapyta dwa razy czy połaczyc z NC. Potwierdź. Po chwili ksiązka tel. automatycznie zostanie pobrana i bedzie aktywna na NC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak napisal powyzej Author53. Najpierw musisz sparowac urzadzenia czyli Conekta w kaszkaju i swoj telefon, jak sie polacza to musisz autoryzowac Conecta kodem 1234, telefon sie zaloguje w Conekcie i po chwili zapyta sie czy pobrac ksiazke telefoniczna, potwierdzasz tak i czekasz az pobieranie sie zakonczy, teraz w ustawieniach konekta wybierz sposob pokazywania kontaktów tzn czy telefon lub karta sim albo aba razem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę Kasjer ma wersję Acenta wiec pytanie czy ma (czy masz) NC ?

 

Ja od niedawna mam HTC Desire S i początkowo nie chciały mi się oba urządzenia sparować. Jak dobrze pamiętam parowanie udało się po tym jak to telefon odnalazł NC a nie odwrotnie. Jak dasz znac czy wogle masz NC to postaram się powtórzyć całą operację i dam i znać.

 

Na pocieszenie powiem że ksiązka telefoniczna znacznie fajniej jest wyświetlana przy współpracy NC z HTC niz NC z Nokią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...