Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

deska rozdzielcza Navara


Gość speedo12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Navarę Platinum+Navi z 2010 r. mam pytanie w jaki sposób mogę dostać się do radia celem wyjęcia.

Znalazłem parę fotek i opisów w necie jak zdjąć plastiki ale to są wersje wcześniejsze i niestety u mnie to się nie sprawdza.

WIem, że aby dostać się do radia zaczynam od wyjęcia uchwytów na kubki, następnie plastiki pod lewarkiem zmiany biegów. No i tu dochodzę do konsoli i w żaden sposób nie wiem jak zacząć. Myślałem że będą tam jakieś śrubki a tam klops nic nie ma. Nie chcę czegoś połamać i nie wiem co dalej. Próbowałem zaczynać od schowka ale też nie idzie.

Będę wdzieczny za parę kostruktywnych wskazówek.

Z góry dzięki..

 

Widzę, że nikt nie rozbierał konsoli z radiem. To może ktoś wie który kabel co podłączony jest do DVD jest od prędkościomierza (VSG) chyba ma takie oznaczenie. Zauważyłem, że kable które mnie interesują przechodzą niedaleko drążka kierownicy i można się do nich dostać a chciałem go przeciąć by móc oglądać DVD podczas jazdy tzn. nie ja tylko dziecko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

rozbierałem tak jak mówisz, górne plastiki trzeba trochę poszarpać i porozpinać przewody od klimy i wentylatora, wykręciłem całe radio, ale nie zauważyłem tam końcówek do montażu dvd, ja mam egzemplarz z 2007/2008r. też z nawigacją. O ile się orientuje to potrzebne są przejściówki do tego żeby mieć możliwość odtwarzania filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przetniesz ten kabel od prędkości to navi przestanie działać lub będzie pokazywać fałszywe dane

Sprawdź czy nie wystarczy lekko zaciągnąć ręcznego aby DVD zadziałało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...