Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ZNA KTOŚ TĄ NAVARĘ - CHCE KUPIĆ


Gość Szymon K.

Rekomendowane odpowiedzi

1) Nie jestem na 100% pewny, ale spryskiwacze reflektorów oryginalnie nie są lakierowane w kolorze nadwozia tylko czarne. (jeżeli jest inaczej to niech ktoś poprawi).

2) Poproś właściciela o numer VIN, zapytaj gdzie kupił i zadzwoń do salonu/serwisu, podaj numer VIN i powinni Ci powiedzieć coś na temat auta (historia serwisu, ewentualne uszkodzenia itp, przebieg przy wizycie w serwisie).

 

Ja jak szukałem navary to też jechałem grubo ponad 300km żeby zobaczyć auto, które według zapewnień sprzedawcy było bezwypadkowe, na gwarancji, od pierwszego właściciela. Po obejrzeniu i telefonie do serwisu (pokazali mi książkę gwarancyjną) dowiedziałem się, że auto po dachowaniu, była szkoda całkowita, a w książce pojazdu obecny właściciel był już trzecim. Oczywiście o żadnej gwarancji nie było mowy.

 

Jeżeli mogę coś doradzić, to szukaj auta z końcówką gwarancji (chociaż kilka miesięcy). Sam tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacze reflektorów w oryginale były tylko czarne, nawet w najwyższej wersji wyposażenia, więc trzeba to sprawdzić. Jeśli w opcji jest komputer pokładowy, to powinny być przyciski sterowania w kierownicy (tak myślę). Cena wydaje mi się okazyjna przy tym stanie i małym przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pół roku po zakupie swojej i tak jak przed zakupem absolutnie nie brałbym pod rozwagę jazdy 400 km żeby obejrzeć auto, mimo iż tak się składa, że dla mnie to żaden koszt, poza czasem jaki trzeba na to poświęcić. Przed zakupem obejrzałem z 10 sztuk, które w opisie pasowały do moich oczekiwań, a w praktyce nijak sie do nich miały, zwłaszcza po porównaniu zdjęć do oryginału. Masz już swoje jedno doświadczenie - jeśli przyjdzie Ci trafić też na 10 niepasownych tak jak ja i za każdym razem przejechać 400 to pewnie to odczujesz ;)

Ja ograniczyłem promień do 100 km i dałem sobie miesiąc czasu. Udało sie i jak dotąd jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem z Rzeszowa i po weekendzie podjadę zobaczyć tą Navarę z Dynowa, dam znać jak tylko ją sprawdzę. Niestety nie mam doświadczenia jeśli chodzi o te samochody ponieważ dopiero przymierzam się do zakupu takiej ale samochodów widziałem już wiele więc postaram się coś odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...