Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zakup primery p12


Gość jarekdud

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, dorosłem do zmiany auta haha :) i wybieram pomiędzy kilkoma modelami:)

1) nissan primera p12

2) 407

3) toyota avensis

4) vectra c

i...

w tym momencie jestem za primerą, nie wiem tylko czy benzyne czy diesla...auto kupię na miejscu w UK, ma mi służyć do jazdy do pracy, miasto, zakupy, wyjazd na ryby, wycieczki z rodzinką...

i teraz prośba o pomoc...

auto między 2002 a 2005...

chcę by miało kamerę cofania ;)

i

czy jest gdzieś wykaz typów oznaczeń wyposażenia nissanka :)

czy ktoś mi możę powiedzieć na co zwrócić uwagę...jaki silnik wybrać a jaki ominąć szerokim łukiem...

estate, czy hat..

I na usprawiedliwienie, czytałem o wszystkich w/w autach :) wstępnie odpadła 407 :) a akcent 99% mam na primerkę...dużo pozytywów...mimo mezaliansu z renią :)

proszę o pomoc!!!!!!!!!!!

 

ps. umieściłem tutaj ten post, ponieważ w dziale dotyczącym zakupu primerki :) nikt nawet okiem nie rzucił na mój post....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W benzynie masz 1.6 (za mały) 1.8 (taki sobie) 2.0 (moim zdaniem odpowiedni) wszystkie chyba na łańcuchach (nie jestem pewien 1.6)

W dieslu 1.9 (francuska produkcja) i 2.2 (japońska) o wszystkich silnikach naczytasz się tyle złego co dobrego.

Trzeba się przejechać porównać i wtedy będziesz wiedział czy Ci pasuje. Później dokładny przegląd autka szczególnie silnika i będziesz zadowolony.

Na przeglądzie nie oszczędzaj - bywają awarię, które jak Cię dopadną będą kosztowały tysiące. Jeśli dysponujesz większa gotówką to wybierz najmłodszy rocznik, dłużej pojeździ i jest lepiej zabezpieczony antykorozyjnie (jesli masz zamiar dłużej jeździć zabezpiecz po zakupie podwozie i profile zamknięte inwestycja warta swych pieniędzy). Jak masz jakieś auto na oku to rzuć linka na forum, rozszyfrujemy go :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marian##Kwiatkowski

Koledzy, dorosłem do zmiany auta haha :) i wybieram pomiędzy kilkoma modelami:)

1) nissan primera p12

2) 407

3) toyota avensis

4) vectra c

i...

w tym momencie jestem za primerą, nie wiem tylko czy benzyne czy diesla...auto kupię na miejscu w UK, ma mi służyć do jazdy do pracy, miasto, zakupy, wyjazd na ryby, wycieczki z rodzinką...

i teraz prośba o pomoc...

auto między 2002 a 2005...

chcę by miało kamerę cofania ;)

i

czy jest gdzieś wykaz typów oznaczeń wyposażenia nissanka :)

czy ktoś mi możę powiedzieć na co zwrócić uwagę...jaki silnik wybrać a jaki ominąć szerokim łukiem...

estate, czy hat..

I na usprawiedliwienie, czytałem o wszystkich w/w autach :) wstępnie odpadła 407 :) a akcent 99% mam na primerkę...dużo pozytywów...mimo mezaliansu z renią :)

proszę o pomoc!!!!!!!!!!!

 

ps. umieściłem tutaj ten post, ponieważ w dziale dotyczącym zakupu primerki :) nikt nawet okiem nie rzucił na mój post....

Mam doświadczenia z Vectrą B - bardzo pozytywne i obecnie z primerą P12 raczej negatywne. P12 to nie jest samochód japoński a jakiś wielonarodowy składak - zdecydowanie nie polecam i przy następnej wymianie wracam do vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doświadczenia z Vectrą B - bardzo pozytywne i obecnie z primerą P12 raczej negatywne. P12 to nie jest samochód japoński a jakiś wielonarodowy składak - zdecydowanie nie polecam i przy następnej wymianie wracam do vectry.

chyba też powoli ucieknę w stronę vectry,,,oglądałem 3 primery, i każda z nich ma jakąś elektroniczną przypadłość...może mam takie szczęście...moja almera tino śmiga radośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...