Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navigacja NISSAN Connect Premium - 2011 na HDD najnowsze wydanie


Gość speedo12

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam nawigację do nissana Navara, Pathfinder, Qashqai, X-Trail, Murano, Infiniti. Nawigacja pasuje do samochodów z rocznika od 2010. Jest to nawigacja wgrywana na twardy dysk. NISSAN Connect Premium - 2011(najnowsze wydanie wyszło miesiąc temu). Płyty zostały zakupione w firmie Navteq jest to oryginalne wydanie 5 dvd w oryginalnym opakowaniu 400 zł. OKAZJA.

Zainteresowanych zapraszam na PW.post-33827-0-08675600-1318878789_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Sprzedam nawigację do nissana Navara, Pathfinder, Qashqai, X-Trail, Murano, Infiniti. Nawigacja pasuje do samochodów z rocznika od 2010. Jest to nawigacja wgrywana na twardy dysk. NISSAN Connect Premium - 2011(najnowsze wydanie wyszło miesiąc temu). Płyty zostały zakupione w firmie Navteq jest to oryginalne wydanie 5 dvd w oryginalnym opakowaniu 400 zł. OKAZJA.

Zainteresowanych zapraszam na PW.post-33827-0-08675600-1318878789_thumb.png

 

czy płytka pasuje do x traila z 2008r

 

czy płytka pasuje do x traila z 2008r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Czeslaw4

Nawigacja Nissan Connect jest do kitu. Jestem posiadaczem Nissan Note z nawigacją Nissan Connect o grudnia 2011. Mapa jest z 2011. w bieżącym tygodniu wybrałem się w trasę i jechałem przez Warszawę. W trasie prowadził w miarę właściwie, jedynie tam gdzie budowane były mosty i zbudowane objazdy to pokazywała, że jadę po polu :). Najgorsze było kiedy dojechałem do Warszwy i natrafiłem na zamkniętą rozkopaną ulicę. Oczywiście musiałem zjechać na objazd i sądziłem, że zaraz przeliczy i wyznaczy nową trasę. Niestety, dłuży czas kazała zwracać apotem wyznaczyła trasę i po kilku skrzyżowaniach znalazłem się w miescu początku objazdu. Wtedy zjechałem na chodnik, założyłem swoją sprawdzoną AutoMapę w wersji w sumie nowej, bo ze stycznia 2012. Wyznaczyłem miejscowość docelową i AM bezbłędnie przeprowadziła mnie przez Warszawę omijając wszelkie korki i budowy dróg.

Od tej chwili wracam do AM i będę nadal wykupywał licencję która na Europę kosztuje 149 zł i jest sześć aktualizacji w roku.

Natomiast aktualizacja w Nisssan Connekt kosztuje około 500 zł rocznie i jest nieaktualna. Porównując aktualnośc map AM i Nissan Connect to NC ma aktualne mapy 2 lata wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...