Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pompa wtryskowa z 01r do 96r ???


NOmaro

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zalezy jaki jest regulator obrotow. czy mechaniczny czy elektroniczny. Z 2001 roku napewno elektroniczny.

Jesli ta pompa ktora masz z 1996 r i ta z 2001 r. maja ten sam regulator to czy obydwie sa Zexela bo napewno z 1996 r. byla zexel . Jesli nie sa to nie beda pasowac . Trzeba zmieniac osprzet jesli ta z 2001 r to Bosch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz objawy że wymieniasz pompe ??? skad wiesz ze to na pewno pompa?

Auto przerywało, kopciło nie miało siły więc zawiozłem pompę do warsztatu " www.wolinski.com.pl" w Lublinie i Panowie stamtąd powiedzieli ze pompa uszkodzona nie opłaca sie naprawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to chyba mam to samo na wolnych obrotach wchodzi normalnie ale podczas jazdy tylko do 3tys i slaby jest. A dymił Ci podczas jazdy? czy tylko na wolnych obrotach jak dodawałeś gazu? bo mi dymi tylko przy dodawaniu gazu a podczas jazdy jest ok ale slaby jest. a jak z odpalaniem były problemy bo mi na dotyk.

 

a jeszcze jedno czy wyskoczyła ci kontrolka check engine ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to chyba mam to samo na wolnych obrotach wchodzi normalnie ale podczas jazdy tylko do 3tys i slaby jest. A dymił Ci podczas jazdy? czy tylko na wolnych obrotach jak dodawałeś gazu? bo mi dymi tylko przy dodawaniu gazu a podczas jazdy jest ok ale slaby jest. a jak z odpalaniem były problemy bo mi na dotyk.

 

a jeszcze jedno czy wyskoczyła ci kontrolka check engine ???

Tzn. Dymił (na biało) tylko wtedy gdy wchodził na obroty tz przy dodawaniu gazu, przyśpieszaniu. Gdy obroty były ustatkowane stabilne to nie dymił. Tak samo, tylko do 3 tyś obrotów przy czym znaczny brak siły !!! kontrolka check czasami świeci czasami nie komp pokazywał 1 nastawnik, 2pompa, 3czujnik wału,4 wtrysk sterujący. Wcześniej palił na dotyk ale przestał palic po czyszczeniu nastawnika pompy ( prawdopodobnie źle zamontowany w warsztacie) auto już pól roku stoi ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...