Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"Nie" działa kombinacja do prog. pilota


Gaviii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pilot przestał reagować na otwieranie/zamykanie auta. W niedziele przy zamkniętym aucie wcisnąłem przycisk zamykania ok. 10 razy (z nudów, żeby mi kierunki mrygały), ale auto normalnie się otworzyło z pilota i zamknęło, piszę o tym, bo możliwe, że to jest przyczyna. Na następny dzień pilot już nie łapał. Drugi pilot działa bez zarzutu.

 

Szukam pomocy na forum i znalazłem tą kombinacje do programowania 6x LOCK-ON itd. ale u mnie to nie chce zaskoczyć, albo jestem nie inteligenty na tyle, żeby to wykonać. Pewnie ktoś spyta czy zmieniłem baterie, tak zmieniłem dzień później, choć 'stara' była całkowicie dobra (sprawdzałem miernikiem).

 

Co mogę zrobić, żeby mieć sprawne oba piloty? Lub czy może ktoś mi objaśnić kombinacje sekunda po sekundzie.

Np. nie jestem pewny kiedy mam wjechać kluczykiem na ACC po 6x, tzn. mam wykonać 6x LOCK-ON-LOCK i 1x LOCK-ACC, czy 5x LOCK-ON-LOCK i po 6-tym razie LOCK-ON cofnąć tylko do ACC (LOCK-ON-ACC). Spokojnie się wyrabiam w 10sek., nawet szybciej, na oba sposoby które przedstawiłem, ale mi nie mrygają kierunki :/

Może być możliwość, że coś jest z tym całym komputerkiem?

 

I jeszcze takie pytanie czy moje piloty wgl da się zaprogramować, bo z tego co widzę nikt nie ma takich jak ja, nie ma żadnych napisów NATS, są 4 przyciski (choć dwa wgl nic nie robią) - poniżej fotka - prawy pilot działa z oryg. kluczykiem.

 

Autko kupiłem początkiem września. 1.6 16V - 99KM

post-48321-0-45784300-1319140677_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisać Tobie, jak u mnie się programuje pilot / pathfinder/ bo robiłem to. Ale nie wiem, czy tak samo będzie to u Ciebie robić - bo auto nieco inne. To tak - w razie, gdyby nikt nie miał odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...