Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

DEMONTAŻ RADIA FABRYCZNEGO PROBLEM


Gość zilion89

Rekomendowane odpowiedzi

witam! chciałem spytać jak wyjąć radio fabryczne z primery p11.144. próbowałem wg instrukcji, włożyłem 2patyczki na szaszłyki w te dziurki, zapadki "kliknęły" ale niestety nie mogę wyjąc radia, próbowałem za otwór na kasetę, ale ani drgnie, nie chce za mocno ciągnąc żeby czegoś nie urwać, poradzicie coś? może jakiś trik żeby to wyjąc i nie zdemolować przy okazji panelu? muszę to wyjąć, bo zabieram się za wymianę żarówek podświetlenia zegara, a bez tego ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie boję się ze może się urwać, zapadki kliknęły od razu i myślałem że nie będzie problemu ale niestety nie jest tak uroczo, ciągnę dość mocno i nie chce wyjść. może źle to robię? po kliknięciu te patyczki nie są już potrzebne prawda? czy jakoś muszę je wciskać i jednocześnie wyciągać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jednocześnie z patykami ciągnąć za radio, bo jak wyciągniesz te patyki to zapadki dalej zaskoczą i nie wyciągniesz tego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wcisnąć patyczki dość mocno aby odbezpieczyć do końca i radio musi wyjść, wyjęcie patyczków nie przeszkadza, nic się nie zablokuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wciskam patyczki, słychać "kliknięcie" i wyciągam tak? dzisiaj wyglądało to tak, że wcisnąłem dość lekko patyczki i usłyszałem kliknięcie, nie wiem czy odbezpieczyło czy nie, świeciłem w te dziurki latarką, to widać tam taki bolczyk w środku. nie wiem czy on powinien być głęboko wciśnięty czy wystawać...

 

no i mimo tego zabiegu radio nie chciało drgnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciśnij aż poczujesz znaczny opór, nic nie zepsujesz

 

mam gdzieś jeszcze stare radio, to jutro postaram się pstryknąć zdjęcie jak to wygląda i zapodać

 

masz zdjęcia jak to wygląda, radio odbezpiecza się po drugim kliknięciu

P1030547.JPG

P1030548.JPG

P1030549.JPG

P1030550.JPG

P1030551.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...