Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sonda


Gość razor33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w mojej primerce znajduje sie lambda 3 przewodowa czy orginalna miala 3 przewody i czy sa 2 śady na forum wyczytałem ze 2 znajduje sie za katalizatorem ale ja jej tam niemam , dodam iz na gazie chodzi w miarę spoko powyzej 4 tys niechce juz tak jakby przyspieszac na gazie , na PB jest na odwrót powyzej 4, tys obrotów zrywa sie niezle a do 4 go szarpie silnik 150 konny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STAG 50, 100, 150???, który a opis pomiaru przepływki masz w dziale zrób tom sam na głównej stronie

 

a może STAG XL??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabardzo to sie nieznam na tym który , 2008 był zakładany a primerke kupiłem w tamtym roku . A niemoge znalesc włąsnie jak sprawdzic tą przepływke jest tylko jak czyscic przepływomierz , a moze to wina jest filtra stozkowego ze tak sie dzieje czy raczej tej przpływki ? może czujnik spalania stukowego ? ( dodam ze po odłączeniu wtyczki od lamady zadnej róznicy niema tzn silnik niespada z obrotów na biegu jałowym jest tak jak po podpięciu lambady ) Na zimnym silniku na PB I gazie ma kopa nieziemskiego dopiero jak ciepły silnik to własnie tak się dzieje , czy to wina tego czujnika stukowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008 zakładany i II gen. załamka, zmierz przepływkę, objaw na gazie może być spowodowany reduktorem, ile przejechane na tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego kupiłem niebende zmieniał na sekwencje bo mi sie nieopłaca zmienie wóz na p11 gt to juz z sekwencja albo sam załoze , ale narazie wystarczy mi to co mam tylko zeby to chodziło jak trzeba , przejechane ma 224 tys , a to spalanie stukowe to nie moze byc tez tego przyczyna na zimnym silniku smiga super , na PB jak i na gazie . zalezy mi zeby to na pb zbierało sie jak trzeba a nie muliło go . Podpowiedz mi gdzie znajduje sie ten czujnik spalania stukowego , odepne go i zobacze czy to cos zmienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu to cięzko tam będzie ręke wsadzic zeby sie dostac , ale spróbuje , jesli go odepne i da to poprawe to mozna na odpiętym smigac ? zaglądnołem dzis pod maske i niewiem któru to ten czujnik od spalania stókowego tam jest troche tych czujników niewiem który to , ale jak wracałem z pracu przełączyłem na PB i cos się stało i szedł dobrze nawet zadobrze na PB ale na biegu jałowym cosik mi obroty falowały bardzo prawie gasł , mysle ze to cos z filtrem albo gdzies lewe powietrze łąpie tak mysle niejestem pewny , moze by mu trza orginalny filtr załozyc a nie stozkowy byc moze to wina tego jak myslisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...