Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] wymiana filtru paliwa


angrius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym wymienić sobie filtr paliwa. Napiszcie mi w jaki sposób to zrobić? najlepiej krok po kroku... i może głupie pytanie zadam ale... gdzie jest ten filtr? wiem tyle, że pod maską ale w którym miejscu i jak wygląda? mam gaźnik. I jaki polecacie filtr paliwa?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do filtru dochodzą 2 wężyki. 1 od dołu który idzie od baku, i drugi od góry który idzie do gaźnika. Odpinasz jeden i drugi przewód - tyko uważaj bo poleci trochę benzyny, następnie zakładasz na nowy filtr. Filtr masz zaznaczony na zdjęciu. Ja kupiłem zwykły filtr paliwa do n14 pół roku temu i nie ma z nim żadnych problemów.

post-42672-0-37781500-1319647055_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do filtru dochodzą 2 wężyki. 1 od dołu który idzie od baku, i drugi od góry który idzie do gaźnika. Odpinasz jeden i drugi przewód - tyko uważaj bo poleci trochę benzyny, następnie zakładasz na nowy filtr. Filtr masz zaznaczony na zdjęciu. Ja kupiłem zwykły filtr paliwa do n14 pół roku temu i nie ma z nim żadnych problemów.

 

dzieki wielkie :) wkrótce sie zabieram za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...