Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] GTI czujnik spalania stukowego


terano1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze znalezieniem kabli do czujnika spalania stukowego. Podpowie mi ktoś jakich kolorów szukać?

 

Koledzy powiedzcie mi jak to w koncu jest z tym czujnikiem? Niektórzy piszą, że nie ma on wpływu na pracę silnika i doradzają jego wypięcie lub usunięcie, a inni, że jednak ma wpływ, bo cofa zapłon. Moim zdaniem przy odpiętym czujniku (bądź z błędem czujnika) silnik nie będzie pracował wzorowo, ponieważ jest połączony z przepływomierzem i kilkoma jeszcze czujnikami. Może paląłem jakąś głupotę i jeśli tak to wyprowadźcie mnie z błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisales z tym czujnikiem jedni zalecaja odpiecie np. Dino ale tez sa glosy ze jest potrzebny bo silnik zle pracuje ze wzgledu na cofanie zaplonu.

Na jakiej podstawie stwierdziles ze to czujnik spalania stukowego . Zrobiles autodiagnostyke i wyskoczyl blad nr 34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem swapa na sr20de i nie podpiąłem tego czujnika bo nie mogę znaleźć wtyczki. Prawdopodobnie jest ucięta

 

Czy ktoś może mi napisać coś więcej ??

 

Czujnik już działa. Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...