Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomaranczowy kolor Lamborghini na 350Z!


Gość Butryn

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mam być szczery to:

 

a) oryginalny pomarańczowy lakier jest ładniejszy

 

B) tylny spoiler i progi- porażka- jak dla mnie wogóle ze sobą nie współgrają

 

c) lusterka- jestem zrażony do tych "M look", choc te wyglądają w miarę

 

d) do całości bardziej by się nadały złote felgi :lol:

 

Krótko mówiąć widziałem bardziej udane 350Z. No, ale jeśli się właścicielowi podoba to OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość strzelec

A ja się nie zgodzę z szanownym przedmówcą...lakier jest ładniejszy zdecydowanie od fabrycznego, progi i spoiler ładnie się komponują, ale niestety felgi są za małe...co do koloru to mogłyby być czarne albo faktycznie złote...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, czepiacie się chłopaki ;) Czemu swoich furek nie pomalujecie na złoto i nie założycie złotych felg? Jak dla mnie piękne auto, a że ktoś deliktanie przesadził ze spojlerkami ( subtelniejsze byłyby wg. mnie ładniejsze ) to już kwestia gustu... A felgi są ok! ;)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość strzelec

Byłaby kasa, byłby kolor i felgi...a tak pozostaje lekko porysowany żółtawy lakier i kołpaki...a felgi w tym 350Z są naprawdę za małe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość mlody_TCZEW

A ja bym sie nie obrazli gdyby jakis nieznany wujek z ameryki przypomnial sobie o mnie i przyslal mi takie cos. I wiecie....nawet bym nie wstawial tych zlotych felg i nie zmienial koloru....nic bym nie robil :lol: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...