Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ładowanie książki telef. do NC


Gość Hank

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od dwóch tygodni Nissan Connect wyświetla tylko pierwsze 15 numerów z książki telefonicznej sparowanego telefonu. Wcześniej nie było z tym żadnych problemów. Obawiam się, że możliwa jest jakaś grubsza usterka, ponieważ NC po uruchomieniu silnika, czasem odtwarza pierwszy utwór muzyczny z folderu MP3, a innym razem utwór, który leciał przed wyłączeniem silnika. Zdarzyło się też, że NC wyświetlił inny tytuł piosenki niż aktualnie słuchany. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Będę wdzięczny za podzielenie się swoimi doświadczeniami. Do serwisu mam dobre 50 km:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój NC też czasem wariuje.Na przykład czasami nie "widzi" prawidłowo sparowanego telefonu. Po kolejnym włączeniu samochodu albo już "widzi" wszystko ... albo trzeba znowu parować.Co do MP3 to odnoszę wrażenie , że to błędy w pamięci nośnika USB rzutują na odtwarzanie i odczytywanie nazw utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój NC też czasem wariuje.Na przykład czasami nie "widzi" prawidłowo sparowanego telefonu. Po kolejnym włączeniu samochodu albo już "widzi" wszystko ... albo trzeba znowu parować.Co do MP3 to odnoszę wrażenie , że to błędy w pamięci nośnika USB rzutują na odtwarzanie i odczytywanie nazw utworów.

Serdecznie dziękuję za szybka reakcję. Spróbuję odświeżyć USB albo je wymienić, używam Pq. Co do telefonu, to niestety ponowne prowanie nie pomogło. Spróbuję pomanipulować coś przy samym telefonie. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za szybka reakcję. Spróbuję odświeżyć USB albo je wymienić, używam Pq. Co do telefonu, to niestety ponowne prowanie nie pomogło. Spróbuję pomanipulować coś przy samym telefonie. Dzięki.

Też miałem kilka razy coś podobnego. Pomogło usunięcie parowania z telefonu/NC, a następnie sparowanie od nowa.

Aczkolwiek od czasu jak zmieniłem telefon (z G1 na HTC DesireZ) - z tego co pamiętam wszystko działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kilka razy coś podobnego. Pomogło usunięcie parowania z telefonu/NC, a następnie sparowanie od nowa.

Aczkolwiek od czasu jak zmieniłem telefon (z G1 na HTC DesireZ) - z tego co pamiętam wszystko działa poprawnie.

Spróbowałem ale bez efektu. Głowię się dalej. Dzięki, że i Wy próbujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...