Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Konsola centralna - kolor


Gość BikJuke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Juke dostępne są dwa kolory czerwony/szary

Ale czy ktoś odważył się i pomalował ją na inny kolor (wraz z plastikami na drzwiach) ?

Chciałbym zdjęcie zobaczyć, bo mam zamiar zmienić z szarego na ten który jest wokół radia.

Pzdr

 

 

Wyszło całkiem fajnie, jest przynajmniej jakaś spójność i ład w kolorach.

Pzdr

post-49845-0-08484100-1321026194_thumb.jpg

Edytowane przez BikJuke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nawet nie wiesz co piszesz taki lakier to masakra. Każda drobna ryska otarcie etc, to co można spolerować na lakierze z połyskiem w przypadku matowego nic nie zrobisz - tylko lakierowanie całego elementu.

Edytowane przez xxyy777e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy auto jest dla człowieka czy człowiek dla fury :)

Edytowane przez xxyy777e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

nie tak do końca - bo

podstawowa wersja to szary

tekna w opcji szary lub czerwony lub biały

N-Tec i NISMO - czarny

 

oraz możliwość polakierownia na dowolny kolor u swojego dealera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NIe wmawiajcie mu głupot ja teraz zamawialem Juka Tekne i tak

Tekna może mieć tylko i wyłącznie szary lub czerwony ten cały ,,Bak" wiąże sie to z kolorem tapicerki jesli bak czerwony to tapicerka premium czerwona a szary wiadomo analogicznie,

a co do n-teca to czarny bak jesli siedzenia ciemnoszare lub czerwone (ze wstawkami czerwonymi) a biały jeśli tapicerka jasnoszara. Jestem 100% pewny bo ja zamawialem auto do produkcji a nie takie które już na magazynie.

 

A wiem na pewno Bo N-tec jeździłem i miał czerwoną tapicere i bak czarny jezdziłem jeszcze innym n-teckiem i mial tapicerke cziemną i bak czarny a widziałem n-teca do wydania z jasnoszarą tapicerką i białym bakiem, przy zamawianiu pytalem o ten bak czarny to tekna moze miec tylko takie jak wspomniałem wyżej.

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coś Ci namieszali sprzedawcy lub nie do końca wiedzą gdyż:

 

wersja N-TEC bez względu na tapicerkę ma tylko i wyłącznie czarne lakierowanie !

wersja VISIA/ACENTA - tylko i wyłącznie szare ! ( chyba ,że wersja Acenta 1.6 190KM i wówczas będzie dostęny jeszcze kolor czerowny)

wersja TEKNA szare lub czerwone a jeśli wybierzesz opcję jasnej skóry to tak zwane wnętrze "Shiro" wówczas kolor wnętrza jest biała perła (taki jak był w wersji limitowanej JUKE tj. SHIRO)

wersja NISMO i  wówczas wszystko jest czarne tj. konsola środkowa,uchwyty na drzwiach nawet przyciski na kierownicy od radia sa prawie czarne (grafitowy ciemny) jak i pokrętła od Nissan Dynamic Control System itd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Aj...każdy coś innego...a ja chcę wersje N-tec z biała konsola i pan w salonie powiedział,że owszem,ale na zamówienie bedzie autko...

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj...każdy coś innego...a ja chcę wersje N-tec z biała konsola i pan w salonie powiedział,że owszem,ale na zamówienie bedzie autko...

 

pewnie jak pomalują - lub handlowiec nie wie ,że każdy N-TEC zawsze ma czarną konsolę mimo ,że kod modelowy się rózni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszę podpytać jeszcze o to gościa w salonie. A w wersji n-tec podsufitka moze być jasna? Czy może jak się dopłaca do skór to można sobie kolor wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszę podpytać jeszcze o to gościa w salonie. A w wersji n-tec podsufitka moze być jasna? Czy może jak się dopłaca do skór to można sobie kolor wybrać?

we wszystkich wersja zawsze i nie ma możliwości wyboru podsufitówka jest jasna (jasnoszara) a wyjątkiem jest wersja NISMO oraz N-TEC tylko i wyłącznie w wersji silnikowej 1.6 190KM kiedy to w tych 2 wersjach podsufitówka jest czarna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...