Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak rozkrecic kierownice z navary d40 ?


Prozz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym rozkrecic kierownice z d40 gdyz ten plastik mam wytarty i musze go oddac gdzies do malowania. Ma ktos moze dobry patent na te czynnosc gdyz nie chce niczego urwac lub zniszczyc ? Navara z 2007r, kierownica nie wielofunkcyjna, z airbag . Dziekuje fotki mile widziane pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w peugeocie wkładałem płaski śrubokręt w dwa otwory w spodniej stronie stronie, podważało to poduszkę powietrzną i po zdjęciu kabelków z poduszki był dostęp do

śruby mocującej kierownice.

Jakby ci się udało gdzieś polakierować daj znać, też się przymierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to trzeba mocno pociągnąć do góry i wyskakują ,one są na takich gumkach.Jak nie pójdzie ręcznie to podważ śrubokrętem nie powinieneś nic urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, podziekować ! W wolnej chwili sie za to werzne.... A co do: "Jakby ci się udało gdzieś polakierować daj znać, też się przymierzam." to myślałem nie o tradycyjnym malowaniu tylko hydrografice- ( nadruku wodnym ) o kolorze carbon... Jak juz bedzie gotowe to wrzuce fotki pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, sorry że tak późno ale tak zeszło... mam zdjecia z tą hydrografikaw mojej navarce, jak cos to pisac, podrzuce na m@ila: Prozak_vip@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorry że tak późno ale tak zeszło... mam zdjecia z tą hydrografikaw mojej navarce, jak cos to pisac, podrzuce na m@ila: Prozak_vip@interia.pl

 

Może wstawisz jedną fotkę na forum?

Jaki koszt i gdzie robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...