Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Plastiki podszybia


JacekJQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wymieniałem (jeszcze w ramach gwarancji) platikowe narożniki (na dole) przedniej szyby. Wymieniałem bo się zaczęły odklejać.

Sprawdźcie sobie bo nie zawsze zwraca się na to uwagę i na pierwszy rzut oka można nie zauważyć.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałem (jeszcze w ramach gwarancji) platikowe narożniki (na dole) przedniej szyby. Wymieniałem bo się zaczęły odklejać.

Sprawdźcie sobie bo nie zawsze zwraca się na to uwagę i na pierwszy rzut oka można nie zauważyć.

 

Pzdr

Hi, Ja to zauważyłem dawno, że trzymanie tych elementów jest słabe, więc sam podkleiłem porządną taśmą przylepną i trzyma.

Podobnie jest pod maską, takie ala gąbkowe przegrody są zamocowane "tak na chwilę" .

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, Ja to zauważyłem dawno, że trzymanie tych elementów jest słabe, więc sam podkleiłem porządną taśmą przylepną i trzyma.

Podobnie jest pod maską, takie ala gąbkowe przegrody są zamocowane "tak na chwilę" .

pzdr.

Dokładnie,w dci żeby wymienić filtr paliwa trzeba zdjąc ten plastik z prawej strony ,już po wymianie oczywiście wstrętnie odstawał.Na moją uwagę podkleili.....czarnym silikonem,efekt był fatalny więc zażądałem by zamówili nowy,co zrobili.Nowy ma cienką taśmę dwustronną 3M w dwóch miejscach.Niestety, dokladne przyklejenie prostego elementu było ponad siły mechanika A.S.O który przykleił go za nisko i w efekcie przy pierwszym otwarciu klapy plastik został wyrwany.Juz nie miałem siły i nerwów by z tym jechać,kupiłem taśmę i zrobilem to sam.Jest gitara.te "gąbki"z mikrogumy u mnie też odpadły-przykleilem na klej .A swoją drogą.wiedząc że orginał ma taśmę,nie podklejają tylko wymieniają na nowe w ramach gwarancji,irracjonalne jak dla normalnie myślącej istoty :ball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...