Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Nadkola


Gość KaDziesiątka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spotkałem się przez 5 lat z tylnymi nadkolami do K10. W każdym razie raczej nie było fabrycznych (producent nie przewidział); jeśli już, to jakieś dorabiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KaDziesiątka

Też tak myślę, ale myli trochę fakt istnienia otworów na rancie błotników tylnych. Takie same są na przednich, więc może i producent nissanków to przewidział, ale zapomniał przekazać rysunków wykonawczych tym mniejszym firmom, które takie datale robią :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a czy sa tylne nadkola do K11?? mam zalozone przednie a nie mam tylnych i w rnatach blotnikow nie widze zadnych otworow.

 

Ja widzę. Nie tyle wycięte otwory, ale raczej tak prawie wycięte. A wczoraj widziałem nawet K11 z tylnymi nadkolami (to przy okazji oglądania chlapaczy i skuteczności ich działania - teraz dość dobrze to widać ;)). Nie wiem czy fabryczne, czy dorabiane. Sam nie mam tylnych nadkoli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadkola ;] z czescią karoseri;] lewe i prawe(całe korozji niewidziałem kolor white;]]) ;] jutro moge fotki wstawic;] moglbym odciąć tak jak by sie chcialo, i wsyzstko wysłać jakąś paczką:]] 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...