Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Halogeny nie swiecą


Gość Greggy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie "dolazylem " do mojej Tinki przednie halogeny ,wymienilem manetke do swiatel na 2 zakresowa ,zamontowalem halogeny i nic ,zarowki sprawdzone ,przy przelaczaniu manetka na p.mgielne wlacza sie tylko tylnie a przod nie swieci ,sprawdzalem bezpiecznik wg.rozpiski wszystko jest o.k .Niestety kombinuje juz drugi dzien i nic .Moze ktos mial podobny przypadek i "wspomoze wiedza" .Wszystkie kostki i przewody sa orginalne nic nie przerabiane ani dokladane .Moze jest jakis dodatkowy bezpiecznik bo zarowka "kontrolka" halogenow przednich tez sie nie zapala ?????? -niemam juz pojecia :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

Mam jeszcze pytanie czy ten sam przekaznik obsluguje tylnie i przednie swiatla p.mgielne lub czy sa dwa rozne, albo czy sa dwa bezpieczniki ?? Dzieki za podpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij w dział ogólny-Elektryka i diagnostyka. A o bezpiecznikach w Tino, to zerknij tu: http://forum.nissank...5-bezpieczniki/

Na temat przekaźników to się nie wypowiem, gdyż jest ich w Tino pełno, nawet w bagażniku-widać je po zdjęciu tapicerki-boczków.

A inna podpowiedź:::: to na górze po prawej stronie masz coś takiego jak wyszukiwanie. Wpisz to co cię interesuje i pewnie to znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mirku

 

Sprawa byla prosta brak przekaznika :rolleyes2:teraz wszystko pieknie swieci ,dzieki za pomoc .Na marginesie porownujac zdjecia puszki bezpiecznikow w twoim zalaczniku okazalo sie ze u mnie sa w innym miejscu"anglik" ale znalazlem i dziala !!!! Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Tomasz 1204

Witam

Mam pytanie "dolazylem " do mojej Tinki przednie halogeny ,wymienilem manetke do swiatel na 2 zakresowa ,zamontowalem halogeny i nic ,zarowki sprawdzone ,przy przelaczaniu manetka na p.mgielne wlacza sie tylko tylnie a przod nie swieci ,sprawdzalem bezpiecznik wg.rozpiski wszystko jest o.k .Niestety kombinuje juz drugi dzien i nic .Moze ktos mial podobny przypadek i "wspomoze wiedza" .Wszystkie kostki i przewody sa orginalne nic nie przerabiane ani dokladane .Moze jest jakis dodatkowy bezpiecznik bo zarowka "kontrolka" halogenow przednich tez sie nie zapala ?????? -niemam juz pojecia :(

 

Pozdrawiam

Witaj mam ten sam problem z halogenami ,gdzie dołożyłeś ten przekaznik,pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...