Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ja mu w gaz a on nic ;(


Gość norbert

Rekomendowane odpowiedzi

Objaw jest nastepujacy,samochod elegancko pali,nawet jedzie pod warunkiem ze obroty nie przekraczaja 1000obr,powyzej 1000obr na wciskany pedal gazu samochod nie reaguje,zapala sie blad na desce,obroty sie same podnoszą ,gaz mozna wciskac do woli,samochod nie reaguje,przeplywomierz odpinalem i jest tak samo,ma ktos jakis pomysl??

Almera tino 2002r 2,2 di

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie ale w primerze i u mnie dzieje sie tak samo i wyglada na to ze masz do wymiany pedal gazu jest elektroniczny i psuje sie w nim potencjometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie ale w primerze i u mnie dzieje sie tak samo i wyglada na to ze masz do wymiany pedal gazu jest elektroniczny i psuje sie w nim potencjometr.

 

Jeśli chodzi o pedała gazu miałem to samo , zorkęrciłem ,wyczyściłem, nasmarowałem i lata jak nowy , a jeśli chodzi o wykręcenie go to tylko 2 śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglbys powiedziec cos wiecej na temat tego czyszczenia? U mnie raz na 3 miesiace pedal glupieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglbys powiedziec cos wiecej na temat tego czyszczenia? U mnie raz na 3 miesiace pedal glupieje.

 

To jest po prostu wada fabryczna , wyciągnij go rozkręć tylko śrubki zewnętrzne aby się dostać do środka wytrzyj czystą szmatkom i nasmaruj czymś. poruszaj trochę i powinno wszytko śmigać, przynajmniej u mnie to pomogło, a zajęło mi to 30 minut więc warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi Panowie,zeby rozkrecic ten pedal to srubki sa wewnatrz od kabiny czy pod samochodem na zewnatrz??

Wieczorem wroce z tyrki to bede musial go przeczyscic....moze to cos da.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi Panowie,zeby rozkrecic ten pedal to srubki sa wewnatrz od kabiny czy pod samochodem na zewnatrz??

Wieczorem wroce z tyrki to bede musial go przeczyscic....moze to cos da.....

Śrubki są wewnątrz od kabiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...