Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

moduł komfortu


Zwirek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamontowałem w mojej navie moduł komfortu , wreszcie halogeny pracują i pomagają mi dojść do samochodu widząc co mam pod nogami przy otwarciu lub zamknięciu . Moduł świeci ledami w ciągu dnia a w nocy przy włączonym kierunku poszerza oświetlanie pobocza . Informacje co ma być włączone pobiera z CAN. Jest na tyle inteligentny że wie kiedy jest zmrok i nie doświetla zakrętów powyżej 40km/h . Długości czasów świecenia można indywidualnie sobie regulować z poziomu programu na PC .

 

http://www.youtube.com/watch?v=SEQvAYX9hP8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podłączeniem jest trochę zabawy : trzeba doprowadzić na stałe zasilanie z akumulatora.

Dwa kable do halogenów (prawy lewy)

dwa do led ,

jeden na oświetlenie stóp w kabinie (fajny bajer bo podczas jazdy w nocy świecą się słabym światłem a po otwarciu drzwi rozpalają się na 100% )

następne wyjście do lusterek (oświetla bok navy przy otwarciu zamknięciu centralnego )

jest jeszcze wyjście aby przy otwarciu centralnego świeciło się wsteczne światło

 

Trzeba jeszcze podłączyć czujnik światła następne dwa kabelki i dwa kabelki z CAN

Gdyby nie czytał z CAN informacji byłoby jeszcze więcej kabelków.

Z wszystkich funkcji nie musisz korzystać możesz sobie podłączyć np tylko halogeny i będziesz miał oświetlanie przy otwarciu i zamknięciu samochodu i doświetlanie zakrętów.

 

Moduł chyba jest nie tylko do navary wnioskuję z programu do ustawiania parametrów bo jest do wyboru model

motoconfig.jpg

Edytowane przez Zwirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

za mój egzemplarz modułu zapłaciłem 430 netto , z tego co się dowiedziałem moduł będzie dostępny wkrótce na allegro a ja posiadam egzemplarz z pierwszej serii, która nie jest już dostępna. Oczywiście do kosztów samego modułu trzebaby dołożyć koszt montażu (jeśli ktoś nie jest w stanie lub nie ma warunków samemu tego podłączyć). Z montażem spokojnie sobie poradzi dowolny warsztat elektryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

za mój egzemplarz modułu zapłaciłem 430 netto , z tego co się dowiedziałem moduł będzie dostępny wkrótce na allegro a ja posiadam egzemplarz z pierwszej serii, która nie jest już dostępna. Oczywiście do kosztów samego modułu trzebaby dołożyć koszt montażu (jeśli ktoś nie jest w stanie lub nie ma warunków samemu tego podłączyć). Z montażem spokojnie sobie poradzi dowolny warsztat elektryczny.

 

Czy jest już dostępny ten moduł komfortu.

Szukam i szukam na allegro i nie moge znaleźć

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie rozumiem po co wam ten moduł ? Ja u siebie mam wyszystkie te opcje w standardzie tj.

 

 

Brak - Doświetlanie zakrętów przednimi halogenami (funkcja aktywna do 40 km/h).

 

MAM - Funkcja Coming/Follow Me Home. Chwilowe oświetlanie przodu, tyłu oraz boków pojazdu przy zamykaniu lub otwieraniu pojazdu nocą.

 

MAM - Oświetlanie nocą okolic pedałów (nóg pasażera) przy otwarciu drzwi pojazdu.

 

MAM - Automatyczne zapalanie dodatkowych lamp LED do jazdy dziennej w zależności od stanu włączenia/wyłączenia świateł głównych pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie rozumiem po co wam ten moduł ? Ja u siebie mam wyszystkie te opcje w standardzie tj.

 

 

Brak - Doświetlanie zakrętów przednimi halogenami (funkcja aktywna do 40 km/h).

 

MAM - Funkcja Coming/Follow Me Home. Chwilowe oświetlanie przodu, tyłu oraz boków pojazdu przy zamykaniu lub otwieraniu pojazdu nocą.

 

MAM - Oświetlanie nocą okolic pedałów (nóg pasażera) przy otwarciu drzwi pojazdu.

 

MAM - Automatyczne zapalanie dodatkowych lamp LED do jazdy dziennej w zależności od stanu włączenia/wyłączenia świateł głównych pojazdu.

 

 

Daj moze jakis namiar. Tez jestem z Łodzi mam D40 2007r i chetnie bym podjechał i zobaczył jak to działa.

Jeśli sie zgadzasz to biuro@am-pol.com.pl lub 601 313 743

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie dodatkowych świateł Led , w każdym lepszym zestawie masz instrukcję i z lampy Led wychodzą trzy kable( minus, plus od stacyjki po włączeniu zapłonu ewentualnie pod bezpiecznik i trzeci kabel do plusa w postojów ce )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie........ile postów było by mniej, gdyby każdy w swoim prfilu napiał-rocznik, silnik,itp...itd... Wasze Nawarki mają podobne silniki do innych Nissmo.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...