Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowe auto - zapach rozgrzanych plastików


Gość BikJuke

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem JUKE4x4. Przebieg 10km. Troszkę śmierdzi rozgrzanym palsikiem czy czymś tam spod maski, nawet jak się jedzie. Żona marudzi. Jak to było u Was ? Długo ten smród trwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Juke2x2. U mnie cały czas, intensywniej im częściej wskazówka od obrotomierza na czerwonym polu.

Ja bym reklamował na twoim miejscu, to niedopuszczalne aby śmierdziało plastikiem w nowym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem JUKE4x4. Przebieg 10km. Troszkę śmierdzi rozgrzanym palsikiem czy czymś tam spod maski, nawet jak się jedzie. Żona marudzi. Jak to było u Was ? Długo ten smród trwa ?

Ble ble ble !

Ja kupuję nowe samochody, a nie starsze klamoty i tańsze, by właśnie czuć ten zapach nowości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam choinkę zapachową WUNDER BAUM o zapachu "New Car" Jest dużo tańsza od nowej fury.

post-41495-0-37534200-1321038408_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam choinkę zapachową WUNDER BAUM o zapachu "New Car" Jest dużo tańsza od nowej fury.

Fakt ! Tylko boli mnie po tych choinach głowa. :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że w środku "pachnie" nowością to nic dziwnego, to nie pierwsze nowe auto, którym jeżdżę. Ale bardzo intensywny zapach przegrzewanych części dochodzi spod maski albo spod auta... I jest dość nieprzyjemny. A choinkę i tak kupię ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym ma pachnieć w nowym aucie? W starym samochodzie za to czuć skarpetami i to pomimo częstego oczyszczania systemu klimy :-) Wolę jednak Juke'a (po 300km zapach plastików jest już mniej dokuczliwy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...