Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] Wahacze


Len
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam :)

Przyszedł czas na wymianę kilku elementów w zawieszeniu mojego słoneczka. Ogólnie progres prac szedł całkiem nieźle kiedy to przyszło zakupić jakieś nienajgorsze wahacze.

Udałem się do InterCars'u obadać co tam dla mnie mają i lekka wcinka bo mi krzykneli prawie 400zł za jeden wahacz...

Teraz szukam alternatyw dla tych z IC. Wyczytałem na klubie że polecacie firmy 555 ale nie wiem gdzie się w takie zaopatrzyć :(

I tutaj pojawia się moja prośba czy mógłby mi ktoś dać namiary bądź informacje gdzie bym mógł kupić takie kompletne wahacze do Sunny N14 3d hatchback 1.4i?

Ew. może polecić jakieś inne firmy w rozsądnych cenach. Proszę o pomoc bo sezon zimowy się zbliża a ja chciałem uzbroić auto przed śniegiem.

Prosił bym o miejsca w KRAKOWIE bądź sklepy wysyłkowe z wahaczami 555 lub innymi które polecacie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam niedobre spotkania z marką 555 ale mam znajomego który prowadzi hurtownię motoryzacyjną i jutro będę u niego to mogę popytać(tym bardziej że mam zniżki jako stały klient.) Jeśli Cię to interesuje to jutro popytam. Ostatnimi czasy biorę zamienniki firmy CTR i nie narzekam, dość solidnie wykonane jak za tą półkę cenową. I mam małe pytanie, dlaczego chcesz wymieniać cały wahacz a nie jego podzespoły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy wahacz miałem niedawno prostowany metodą młota i kowadła a ze względu na rozległą rdzę na wahaczu postanowiłem go wymienić, zwłaszcza zważywszy na to iż zbliża się śnieg a co za tym idzie sól na drogach. a jak wiadomo takie rzeczy najlepiej robić parami :)

Ja też szukam po hurtowniach w Krakowie więc dla porównania mogą się przydać jakieś informacje z innych rejonów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj znalazłem w Krakowie na ul. Wielickiej w Hurtowni Euro Japan Cars wahacz CTR za 165zł

Opłaca się? macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem sworznie, łączniki stabilizatora j jestem zadowolony z tej firmy. W niedużych pieniądzach wysokiej klasy zamiennik. Ja dzisiaj byłem u tego znajomego i znalazł mi tak na szybko Wahacz kompletny(sworzeń, tuleje itp.) firmy NK która ponoć produkuje podzespoły na pierwszy montaż kilku producentów aut. Cena jak dla mnie 300zł za szt. Jak podasz dokładne dane swojego auta poszuka coś tańszego i dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Sunny N14 93r 3d Hatchback 1.4i 75KM

dokładniej się nie da ;)

cena dobra, ale jak na chwilowe możliwości 300zł to ciut za wiele :P

narazie skłaniam się za tymi CTR, ale jak ci to nie wadzi to możesz go zapytać co tam jeszcze ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

Dzisiaj byłem jeszcze raz i znalazłem po 150zł za szt. Nazwy nie zapamiętałem bo brałem trochę towaru i wyleciała mi z głowy, w każdym bądź razie tez dobry zamiennik. Ja osobiście skłaniałbym się ku tym CTR-om Z tymi co mi podał kumpel nie miałem do czynienia więc nie wiem jak z jakością, bazuję na opini kolegi(a jeszcze mnie nie zawiódł w doborze części). Pytanie czy to cena za kompletny wahacz CTR-a(tj sworzeń tuleje itp??), bo kumpel patrzył w kilku hurtowniach na ceny tych podzesppołów właśnie CTR-a i za sam sworzeń i tuleje wyszła mu cena jaką ty dajesz za wahacz. Dodam ,że po zniżkach dla mnie. Wahaczy niestety nie mieli na stanie więc nie było ceny. Jeśli zdecydujesz się na ten CTR spisz mi proszę kod produktu. Będę miał na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, postaram się nie zapomnieć.

Dzięki wszystkim za pomoc. Jak tylko wpłyną środki na zakup to od razu jadę kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...