Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

navara 190km - spalanie?


Gość jarek12

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam tą Navarkę i :

Najmniej 7 l , jazda do 100 km/h spokojne przyśpieszanie, jazda z przyczepą tak ok. 2,5T jakieś 10,5 do 11 l, miasto ok.10 l

jazda agresywna to 16 i więcej.

Jak coś to pytaj ja już mam 30 tyś nakręcone od Lipca

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam wersje LE. Zabudowy nie mam - taki charakter pracy. Wykładzina paki to nie porozumienie, jest śliska, aby coś przewieźć trzeba podkładać dywaniki gumowe. Uchwyty paki - to lipa! można zaczepić lekki ładunek i to klamrą gumową, ja jak pierwszy raz musiałem spiąć ,to dociągając pasem prawie zwęziłem pakę . W poprzednim D22 sam robiłem podłogę paki i to było najlepsze rozwiązanie, a oryginalna to tylko ładna dekoracja.

Cena w miarę normalna, ale jak chcesz kupić i nie masz potrzeby uciągu 3T pomyśl nad innym autem.

 

Miałem przypadek że zabrakło mocy - wyłączeni/załączenie auta i po problemie, mają to sprawdzać na serwisie.

Ogólnie to jest miłe auto, wadą jest duży promień skrętu - prawie 13 m.

W teren ? za dużo plastiku z przodu - paka pomieści wszystkie :)

Poprzednik D22 był lepszy w teren.

Moc 190 KM dopiero czuć przy holowaniu - przy jeździe to tak sobie :whistle:

 

Jak masz jakieś pytania to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień zawieszenie i opony i w terenie będziesz pomykał aż miło ja dziś mało nie wylondowałem na boku taką fainą miejscówkę znalazłem

Na Zielonkowskim poligonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny resory amortyzatory o większym skoku z tyłu to aż trzeba było przedłużać przewody hamolcowe i abs zato mam duży wykszyż

Osłony itp.

Ale to nie to mnie wczoraj uratowało tylko wyciągarka szkoda że niewziołem aparatu bo były by zaje fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...