Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy wszystkie Murano maja nisko zawieszony tłumik ??


tomson23

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wszystkie Murano maja nisko zawieszony tłumik ??. Chodzi mi o ten środkowy tłumik. . Sprawdzałem wszystko zamontowane jak należy ale jak staje po stronie kierowcy na zewnątrz w odległości 5 metrów od auta to go widze i sprawia wrażenie jak by był oberwany. Czy wszystkie Muraki tak mają. ???

 

Dziękuje pozdrawiam

 

Murano 2006 lift USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprawdzałem to przed chwilą kiedy oddawałem samochód na serwis - z większej odległości (od strony kierowcy) faktycznie tłumik jest bardzo widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Czy wszystkie Murano maja nisko zawieszony tłumik ??. Chodzi mi o ten środkowy tłumik. . Sprawdzałem wszystko zamontowane jak należy ale jak staje po stronie kierowcy na zewnątrz w odległości 5 metrów od auta to go widze i sprawia wrażenie jak by był oberwany. Czy wszystkie Muraki tak mają. ???

 

Dziękuje pozdrawiam

 

Murano 2006 lift USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

zawsze można usunąć - bez tłumika będzie ciut głośniejszy ale prześwit bedzie wiekszy :P

na mieście nie sprawia problemów - w teren bym tym nie wjeżdżał bo to nie terenówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...