Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

murano "przerywa"


wojtek07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

postanowiłem, że się podziele "tematem".

 

Dzisiaj przez chwilę trochę ostrzej pojeździłem swoim murano ustawiłem skrzynie w opcji Ds - chciałem sprawdzić jak to działa. Auto kręci się poprostu wyżej i jest zrywniejsze... W trakcie powrotu do domu auto zaczęło przerywać (szarpać) - w głowie oczywiście najczarniejszy scenariusz pt. "skrzynia padła"... Na szczęście po przewertowaniu forum postanowiłem podnieść maskę i grzebnąć przy akumulatorze (odłączyć klemy - myśląc, że to jakiś błąd kompa - choć nic się nie pokazywało...), po podniesieniu maski i odpaleniu światła w kierunku silnika i akumulatora zauważyłem, że dolot od filtra powietrza w ogóle się nie trzyma, wypadł z przejściówki (obejma luźna!) - wsadziłem dolot na miejsce, dokreciłem obejmę, odpaliłem - DZIAŁA !! :) W carfaxie sprawdziłem, że moje auto było wzywane do akcji serwisowej wymiany tej obejmy - prawdopodobnie ktoś tego nie zrobił... W każdym bądź razie - jest OK.

 

pzdr!

 

Dodam jeszcze, że dziś rano (jak się okazało) w związku z wczorajszym "wypadnięciem" łącznika wlotu powietrza zapaliła mi się kontrolka "service engine soon" - sprawdziłem błąd na komputerze u znajomego: P2A03 - przeciek powietrza wlotowego - skasowaliśmy, jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...