Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Atleon] brak mocy


Gość maciant80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wiosnę tego roku zakupiłem Nissana Atleona 56.13 i wszystko byłoby dobrze tylko ze brakowało mu trochę mocy myslałem że te typy tak mają, ale zmieniłem zdanie kiedy spotkałem sie z paroma użytkownikami tego modelu kazdy z nich powiadał, że te samochody chodzą jak burza, ładują po 4 tony i nie czuć że tyle wiezie. Jeżdziłem po mechanikach i innych znachorach, ale nikt nie był w stanie zdiagnozowac co może być. Niestety jest coraz gorzej,teraz to na pusto przed kazdą górką muszę redukować na czwórkę i ledwo sie wyskrobie. Filtry wszystkie wymienione na orginalne, oleju grama nie wezmie z rury nawet dymka nie puści dodam, że posiada tacho i ma ogranicznik, którego przy okazji chętnie bym się pozbył. Dziekuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nowy samochód ? Jaki silnik jakieś błędy były skoro jeździłeś po mechanikach to pewnie podpinali i może coś wiesz, one chyba mają filtr dpf może warto go sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napewno silnik posiada przeplywomierz . moze sprawdz czy daje odpowiednie napiecie . Nie wiem jakie ma byc dla tego silnika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wiesz gdzie znajduje się ten przepływomierz?

 

Mam jeszcze takie pytanie. Czy te modele posiadają może jakis podgrzewacz paliwa czy coś w tym stylu bo z tego co wyczytałem to posiadają czujnik temperatury paliwa? Dodam że filtr paliwa jest bez podgrzewacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...