Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przegląd po 60 tys.


Gość mragowia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mragowia

Witam. Jak w temacie. Podpowiedzcie z doświadczenia co do wymiany i jak cenowo wychodzi. I jeszcze jedna rzecz. W sumie mam mało wyeksploatowany kilometrażowo samochód - 60 tysia i prawie 3 lata także praktycznie kończy się gwarancja. Czy waszym zdaniem jest sens wpadać do ASO na przegląd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór należy do ciebie kupujesz oleje filtry 30 minut i gotowe serwisowi pewnie z puł dnia zajmie no i ubędzie ci z portfela podwójnie

I zwruć uwagę na fakt końca gwarancji przy tak małym przebiegu żeby po ostatniej wizycie w aso w niedługim czasie nie zaczoł niedomagać

Czasem to nawet fizycznie niechce im się wymienić niektórych filtrów potem są na Allegro oczywiście ty zapłaciłeś za nie na swojej fakturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak w temacie. Podpowiedzcie z doświadczenia co do wymiany i jak cenowo wychodzi. I jeszcze jedna rzecz. W sumie mam mało wyeksploatowany kilometrażowo samochód - 60 tysia i prawie 3 lata także praktycznie kończy się gwarancja. Czy waszym zdaniem jest sens wpadać do ASO na przegląd?

 

Serwis 1600-1800zł kasuje ; w warsztacie zgodnie 500zł z wymiana (filtr paliwa , powietrza , oleju + olej , filtr kabinowy) oraz sprawdzenie wszystkich punktów wg. tego co przewiduje producent. Wbite w książeczkę przeglądów , podpięta Faktura (xero) do przeglądu , podpis i pieczątka zakładu = legalny przegląd wg. GVO

 

zrobiłem tak i mam ich w d...e ,a kasę pozostała wole przeznaczyć na przyjemności...

 

Choć mam 66.000km to amor mi cieknie (przód prawy) i raczej sam wymienie we własnym zakresie (200zł/szt monroe) ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ostatni przegląd gwarancyjny i z samochodem wszystko w porządku to lepiej zrobić go u swojego mechanika. Po co przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...