Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PODGRZEWANIE LUSTEREK - JAK ZROBIĆ SAMEMU?


palash21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Bawił się może ktoś w zrobienie podgrzewanych lusterek w Sunny w którym fabrycznie tego nie ma? Czy jest w ogóle możliwość zrobienia takiej rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz matę, prowadzisz przewody do środka, przełącznik i przekaźnik i gra, najgorszą sprawą chyba będzie wyjście przewodami z lusterka do drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz matę, prowadzisz przewody do środka, przełącznik i przekaźnik i gra, najgorszą sprawą chyba będzie wyjście przewodami z lusterka do drzwi

Bardziej szczegółowo to prowadzisz tylko przewód prądowy. Masę podpinasz w drzwiach. Możesz podpiąć pod włącznik ogrzewania tylnej szyby, wystarczy zlokalizować przewód na którym pojawia się napięcie po wciśnięciu przycisku. Na każdym kabelku bezpiecznik (ja dałem 1A coby nie zjarać ani mat ani włącznika) To jest wersja prostsza. Trudniejsza ale moim zdaniem lepsza(ja mam tą pierwszą wersję, ale będę zmieniał)wersja to ta z osobnym przekaźnikiem i włącznikiem tak jak pisze kolega Dino. jeśli potrzebujesz gdzieś mam schemat na wersji na przekaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...