Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

taśma sterująca w kierownicy


Gość jaraszzz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaraszzz

Cześć Panowie

Szukam tej taśmy do Navary 2010r. Oznaczenia na części to QA 0806SN.

Bedę wdzięczny jesli ktoś podrzuciłby cokolwiek w tej sprawie. Szukałem na serwisaj aukcyjnych i u handlarzy ale modeli tej tasmy jest tak wiele jak chyba Navar w Polsce.

post-50895-0-96608600-1323263055_thumb.jpg

Mój adres jaras313@wp.pl

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, numer który podałeś wygląda bardziej na numer seryjny czy coś takiego. Wątpię aby każda Navara miała inny model "taśmy". Poszukaj oznaczenia modelu w innym miejscu (jest jakiś numer wytłoczony w plastiku - widać na zdjęciu). Może w instrukcji serwisowej znajdziesz numer części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego numery są mało istotne , mam na półce taśmę o identycznych numerach a nie zgadzają się kostki .

 

Istota problemu polega na kostkach , mają być te same jak u ciebie , numery nie mają znaczenia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, z tego co pamiętam to jest kilka różnych typów sterowania w kierownicy, z zewnątrz różnią się rozmieszczeniem przycisków (późniejsze wersje są też chyba podświetlane) a w zagranicznych widziałem przyciski tylko po jednej stronie kierownicy (zdaje się, że modele takie miały tylko sterowanie tempomatem i kompem, bez radia i telefonu). Dlatego mogą różnić się wtyczki, gdzieś jednak powinno być oznaczenie konkretnie identyfikujące daną wtyczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rużnica jest napewno w rocznikach i wyposażeniu 2007 będzie inna niż 2006 tosamo jest z osprzętem silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...