Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przedłużenie gwarancji


Yankee595

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o możliwości przedłużenia gwarancji na kolejne dwa lata po promocyjnych cenach do końca grudnia 2011 roku.

Z kolegą manix'em wymienialiśmy informacje w tej sprawie tutaj:

http://forum.nissank...h/page__st__100

Ponieważ pojawiły się jednak rozbieżności w informacjach podawanych przez nasze ASO, chiciałbym przedstawić zebrane przeze mnie informacje, może komuś się przydadzą.

W szczególności dotyczące konieczności wykonania dodatkowego przeglądu przed przedłużeniem gwarancji.

Otóż w moim ASO stwierdzono konieczność wykonania dodatkowego przeglądu w cenie około 390 złotych, chyba że przedłużenie gwarancji będzie się zbiegało z normalnym okresowym przeglądem.

W ASO kolegi manix'a powiedziano, że nie trzeba wykonywać przeglądu.

 

Zapytałem w tej sprawie centralę NISSANA i otrzymałem oficjalną odpowiedź z której wynika przede wszystkim:

 

1. przegląd należy wykonać, ponieważ przedłużenie gwarancji polega na wykupieniu ubezpieczenia;

2. cena przeglądu jest uwzględniona w koszcie przedłużenia gwarancji - czytaj jest bezpłatny :whistle:

 

Po przedstawieniu tej opinii w ASO zostałem przeproszony za wprowadzenie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o możliwości przedłużenia gwarancji na kolejne dwa lata po promocyjnych cenach do końca grudnia 2011 roku.

Z kolegą manix'em wymienialiśmy informacje w tej sprawie tutaj:

http://forum.nissank...h/page__st__100

Ponieważ pojawiły się jednak rozbieżności w informacjach podawanych przez nasze ASO, chiciałbym przedstawić zebrane przeze mnie informacje, może komuś się przydadzą.

W szczególności dotyczące konieczności wykonania dodatkowego przeglądu przed przedłużeniem gwarancji.

Otóż w moim ASO stwierdzono konieczność wykonania dodatkowego przeglądu w cenie około 390 złotych, chyba że przedłużenie gwarancji będzie się zbiegało z normalnym okresowym przeglądem.

W ASO kolegi manix'a powiedziano, że nie trzeba wykonywać przeglądu.

 

Zapytałem w tej sprawie centralę NISSANA i otrzymałem oficjalną odpowiedź z której wynika przede wszystkim:

 

1. przegląd należy wykonać, ponieważ przedłużenie gwarancji polega na wykupieniu ubezpieczenia;

2. cena przeglądu jest uwzględniona w koszcie przedłużenia gwarancji - czytaj jest bezpłatny :whistle:

 

Po przedstawieniu tej opinii w ASO zostałem przeproszony za wprowadzenie w błąd.

]Siemka!!! No i jednak chcieli Cię przewalić,co do konieczności przeglądu,trochę źle mnie chyba zrozumiałeś.Chodziło o to że serwis nie widział potrzeby PŁATNEGO dodatkowego przeglądu,skoro auto jest regularnie serwisowane i to by było naciaganiem klienta na dodatkowe koszty .Jak widac,mieli rację ,ale darmowy przegląd jak najbardziej auto powinno przejść..Robią miedzy innymi dokumentację fotograficzną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...